18 Aralık Nalkapon Bursa Altılı Ganyan Tahminleri

 Olmuyor yeğen, olmuyor. Üstün altılı bilgim göz hapsinde. Nazar var. Bugün sabah kalkar kalkmaz Muskacı Fatma'ya gittim. O çare bulamadı. Kurşuncu Kamil'in kapısını çaldım. Kurşun döktürdüm. "Sende nazar var Nalko, Öyle bir nazar ki dünya haritası gibi. Çin'den, Amerika'dan, Rusya'dan, İsrail'den üstüne dönmüş gözler görüyorum. Bunlar sana papaz büyüsü yaptırmış olabilir. Sana olsa olsa Üfürükçü Mustafa derman olur. Git kendini okut." dedi. Üfürükçü Mustafa beni üç kere okudu üfledi. Çok kuvvetli papaz büyüsü var, benim bozamamam söz konusu, üfürüğümün gücü yetmedi, haberin ola, dedi. 

Sana diyorum yeğenim. Amerikan Reisi, Rotşiller ailesi, MOSSAD, FBI, CIA, KGB peşimde. Eve döndüğümde derin bir uykuya daldım. Bir de ne göreyim, ara sıra rüyama gelip verdiğim tutmuş ikili, üçlü kuponlarıyla yolunu bulan Aksakallı Dede karşımda duruyor. "Nalko, kaç gündür verdiğin müthiş kurgular yatıyor, mayın dedektörlerinin ayarlarını kontrol ettim, onlar sağlam. Üstün altılı bilgin de yerinde. Düşündüm, düşündüm, sonunda buldum. Sende papaz büyüsü var. Kaynağı Vatikan, Vaşinton, Moskova, Tel Aviv.  Yani bir tane değil. Vatikan'da özel ekip kurmuşlar, papazlar bir araya gelmiş, sürekli okuyup üflüyorlar. Şimdi bunları kaldırıp seni özgür bırakmam söz konusu olabilir. Ama karşılığında tevziye çekini isterim, haberin ola." dedi. 

Uyandığımda üstümdeki ağırlık kalkmıştı. Kuşlar gibi hürdüm. Bülteni karşıma aldım. Her ayak gözümün önünde koşmaya başladı. İlk ayakta Kuğu Güzeli, zıpkın gibi fırlayıp liderliği alıyor, son viraja geliyordu. İkinci ayakta Karatuğ, son virajda en dıştan ok gibi fırlıyordu. Üçüncü ayakta Hellbent, dördüncü ayakta Suvla Point resital peşindeydi. Beşinci ayakta Gürdoru'nun gücü tartışılmıyordu. Son ayakta Hopa Şahı son 50 metrede öndeydi. Peşindekiler yarasa gibi saldırıyordu. Ama yeğen hiçbirini tam göremedim. Her ne kadar papaz büyüsü etkisini kaybetmeye, gücüm eski haline dönmeye başlasa da, yine de gücümün kontrolünü elime tam alamadığım,  her ayağın sonunu tam kestiremediğim söylentileri doğrudur. 

Ama sakın korkma yeğenim, Dayı'n ölmedi. Ben ne zorlukların üstesinden geldim, ne büyüleri bozdum, papaz büyüsüyle beni devirmeleri söz konusu olamaz. Sen doğru ganyana git, sıraya gir. Biliyorsun yeğen, üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularımı yayınlar yayınlamaz ganyanlarda sıra olur, ganyancılar bayram eder. Sonra sayfama girip de "Dayı sıra gelmedi. Çok pişmanım. Keşke seni dinleyip sabah erkenden kuyruğa girseydim." deme. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

SERKAN YAŞAR'IN BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

9 KUĞU GÜZELİ // 7.6.5.8.1
7 KARATUĞ // 4.1.9
1 HELLBENT // 8.2.6.9.4
5 SUVLA POINT // 7.2.4
5 GÜRDORU BANKO
2 HOPA ŞAHI // 3.10.4

161.28 TL

YARIŞ BÜLTENLERİNİN BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.