Altılı Ganyan Tahmini


Altılı Ganyan Tahmini


Altılı ganyan tahmini, at yarışı, sonuçlar ve daha fazla paylaşım için doğru adrestesiniz. Aşağıdaki bağlantı aracılığıyla günün tahmin, yorum ve analizlerini ücretsiz olarak inceleyebilirsiniz. 


Günün Altılı Ganyan Tahmini

Mesafe ayırt etmeksizin iyi koşan safkan ekürilerden birinin Rüzgarın Ruhu'na pres yapması halinde son 200 metrede yapacağı ataklarla koşuyu lehine çevirecektir. Bu safkanın günün altılı ganyan tahmini kötü koşması yahut yarışın farklı seyretmesi durumunda birbirine üstün tarafı olmayan safkanlardan herhangi biri kazanabilir. İyi idare ve sevk isteyen bir isim olmasından ötürü küçük ve misli kuponlar için tek öneriyorum. Ben bu koşuyu kapatacağım.

Kısa mesafe koşularında işi zor olan safkan önde çok yüksek bir tempo arıyor. Bugün ekürisinin ikinci kulvar avantajı ile öne erken düşüp 2-3 giden safkanları yıpratacağını düşünüyorum. Etkili düzlük sprinti ile dökülenleri toplayacaktır. Günün altılı ganyan tahmini ilk bankosu olarak öneriyorum.

Geçtiğimiz hafta katıldığı koşuda tabela yapması halinde bugün bu koşuya kayıt yaptıramayacaktı. Aslına bakarsanız koşu şartı bakımından burada en rahat safkan SEMADA YILDIZ, onun da Gökkale'ye fedai koşabilme ihtimali üzerinde duruyorum. Önde Biçer'e nefes aldırmazsa Gökkale'nin şansı artacaktır.

Son startında etliye sütlüye karışmayan safkan koşuyu kendi halinde bitirdi. Koşu şartı bakımından o gün altılı tahmini ilk üçe girse bugün koşamayacaktı. Hedef yapmış olma ihtimalini göz önünde bulundurarak günün altılı ganyan tahmini kuponlardaki yerini alması taraftarıyım.

Son startında temponun işine gelmediğini düşündüğüm safkan bugün 53 kg ve usta pilotu ile koşuyu lehine çevirecektir. Kazanmasını beklediğim safkanı günün bankosu olarak öneriyorum.

Günün zorlu mücadelelerinden biri olan koşuda verdiği aranın ardından üç yarış görüp nefes açan safkan sıklet avantajını en iyi şekilde kullanıp sonuca gitmeye çalışacaktır .

Potansiyelli bir tay olan Çığ son startında önde boş kalan ve o günün şartlarında geçilmesi zor olan altılı tahmini Edinburgh kazanırken düzlük üzerinde en geriden çok etkili bir sprint atarak ikinciliği elde etmişti. Bugün hafif kilosu ve jokeyinin de tercihi ile banko öneriyorum.

Son iki startında ciddi bir form sıçraması yaşayan safkan pedigrisindeki özellikleri sahaya yansıtmaya başladı. Bana biraz da TAMBORA'yı andırıyor. Bakalım ne kadar yukarıya çekebilecek. Bugün günün altılı ganyan tahmini kazanması benim için sürpriz olmaz. Küçük ve misli kuponlara tek öneriyorum.

Malkoçoğlu ilk koşusunda yarışa geç adapte olmasının yanı sıra jokeyine de zor anlar yaşattı. Günün altılı ganyan tahmini bir joker temsilcisi ve anne kan hattından süratli isim Zembelek ile akrabalığı var. Normal çıkması halinde beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir.  Canımçiçek kan hattı bakımından iyi bir safkan. Derin Sultan ile aynı hattın temsilcisi. Bu iki safkanı öncelikli önermekle beraber güvenmeyenler tarafından en azından kuponların sürpriz hanesinde işaretlenmesi taraftarıyım.Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.