Dün Bursa birincili altılıyı yakalayarak yeniden morallendik. Diğer arkadaşlarımız Serkan Yaşar ile Hasan Kurtuluş da Kocaeli'yi çok kolay bir şekilde bularak sizlere büyük katkı sağladılar. Umarım, bundan sonraki günlerde de bu başarımızı sürdürerek sizlere daha çok yardımcı olabiliriz. 

YAZARLARIMIZDAN BİR GÜNDE 3 ALTILI! TOPLAM 7.500 TL İKRAMİYE!<<--GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

TUMBUL ÇİÇEĞİ//GÜNPINAR: Son koşusunda yarış istediği şekilde akmasına rağmen sonlarda kilo farkından çok etkilendi. Bugün de mücadele süratli gideceğe benziyor. Oğlum Serkan ve Köçek önde gitmeyi seven safkanlar. Güvenağa, Çivici ve Tekkurşun ise öne düşmeyi seven ama yeri geldiğinde ön grubun arkasında da bekleyebilen atlar. Günpınar ve Tumbul Çiçeği ise bu safkanların arkasına yatıp düzlüğe doğru önlere doldurarak mücadeleye dahil olacak isimler. Yaırşın genel gidişi düşündüğümüz gibi olursa sonlarda Tumbul Çiçeği ve Günpınar rekabetini izleyecek gibiyiz. Günpınar, uzunda iyi koşsa da orjin olarak bu mesafeleri de yapabilecek bir safkan. Gidişatın bu iki safkana daha çok yarayacağını düşündüğüm  ve her ikisinin de form durumunu beğendiğim için riske girip diğer ayaklardaki şansımı arttıracağım.

KOPKAPTAR//SONTOŞUR//MAVİ ATEŞ: Kopkaptar, kumda kazandığı yarıştan sonra çim pistte de iyi koşup üçüncü olmuş, sonra da bir ay geri alınmıştı. Safkanın performansı diğer takılarını çıkarıp sadece kapalı gözlükle koşmaya başladıktan sonra önemli ölçüde yükseldi. Bugün sert jokeyi Hışman Çizik'le bu başarı grafiğini sürdürebilecek durumda. Son Toşur ise birkaç yarıştır çok iyi koşuyor. İki koşu önce Kopkaptar'ın hemen arkasında dördüncü olup arkasından iki boy geç başladığı koşuda Tangöze, Maviateş ve Daryüz'ün hemen bir boy gerisinde dördüncü olmuştu. Geçen sene Bursa'da iyi atları geçerek arka arkaya üç yarış kazandığı dönemki formuna yeniden dönme sinyalleri veren safkana bugün Akın Sözen'in binmesi de dikkatimi çekti. Başarılı jokey Akın Sözen, bazen Arap yarışlarında yaptığı tercihlerle şaşırtıcı yarışlar yaparak büyük sürprizler gerçekleştirebiliyor. Bugün de benzer bir koşu gelebilir. Aynı yarışın ikincisi olan Mavi Ateş de kum pistte geçen sene ikisi bu dönemde olmak üzere üç yarış kazanmıştı. O da yükselen formuyla değerlendirilmelidir.

SUPER TUNA: Kum pistte koştuğu iki yarışta da iyi atlara geçildi. Ankara'da geçildiği safkan Antiochos, Adana'da ise Filinta. Ayrıca her iki yarışı da şartlı koşulardı. Aslında safkanın orjinini derinlemesine incelediğimizde safkanın mesafe istediğini de görüyoruz. Yani gelecek sene uzun mesafede hem çimde hem de kumda başarılı olacağını düşündüğüm bir tay. Annesi Mia Adriana'nın başarılı kısrak Sultans Of Swing ile tam, Rebellion ve bu yıl İstanbul'da izlediğimiz Toros'la anneden kardeş. Babasının da Native Khan olması ile güçlü bir kan hattına sahip olduğunu söylenebilir. Bugün için maiden mücadelede koşacak olan safkan, kum pistteki farklı performansı ve başarılı aprantisiyle ön planda olup günün de bankosudur. Son olarak şunu da söylemek istiyorum: Bu tip uzuna yatkın taylar kafayı alıp beyaz bayrak ayna denediklerinde çok başarılı oluyorlar. İki kum yarışında da ondan daha hazır, en az onun kadar güçlü ve ondan daha süratli rakipleri vardı. Bu yüzden liderliği alamayınca önlerde gitti. Eğer bugün iç kulvar avantajıyla start verilir verilmez liderliği alıp tempoyu belirleyebilirse düşündüğümden kolay kazanacaktır.

NALKAPON DAYI'NIN BOMBA BANKOLU ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

11.2.8 // 3.5.6
8.7.2.11.4.5.12.1
3.4.1.2.7.9.10.6
8.3
5.6.4
6 SUPER TUNA BANKO

80.64 TL // 161.28 TL

YARIŞ BÜLTENLERİNİN ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ