29 Aralık Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da bugün yine beni bekliyorsun. Sitedeki yeğenlerimin verdiği zayıf kurgularla ilgilenmiyorsun. Sabahtan beri odada bir oraya bir buraya gidip geliyorsun. Sıkıntıdan evdekileri de huzursuz ediyorsun. Korkma yeğen, Dayı'n ölmedi. Gücüm yerinde. Sadece Dürbün Necdet'in bana gizli arama yapmasını bekliyordum. 

Dürbün'ün bana söylediğine göre ikinci koşudaki Storm Falcon'un geçilmemesi an meselesiymiş. Akyaka'yla Arlet'in el ense yapılabilmesi söz konusuymuş. Akın yeğenim, İstanbul'dan Adana'ya giderken otobüs mola verdiğinde etrafına toplanan yardakçılarına "Storm Falcon'la resital yapmam mümkün olabilir ama Arlet için söz veremem. Kerata geç çıkıyor, gücünün sınırlarını anlamam için normal çıkması lazım. Eğer normal çıkarsa son 200'de kantarmasını bırakır, arkama dönüp geridekileri izlerken kahvemi yudumlarım." demiş. 

Saadettin yeğenim de uçakla gelmiş. Hostesten sade kahve isterken beyaz gömleğinin yakasını göstermiş. Dürbün Necdet bunun ne anlama geldiğini sorduğunda kripto çözücümle bir saniyede anladım. Akyaka'yı banko veriyordu. 

Görüyorsun yeğenim her yerde adamım var. Otobüs muavini de, uçak hostesi de bana çalışıyor. Mükemmelliğim tartışılmaz, gücüm sorgulanmaz. Sen sen ol peşimi bırakma, müthiş kurgularımı görmediğinde de stres yapma. Stres adamı kanser eder yeğen, benim adım Nalkapon, ben adamı zengin ederim. Unutma, benim adım sürpriz, soyadım bomba. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

YARIŞ BÜLTENLERİNİN ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

9.4.5.2.7.11.1.3
8 STORM FALCON BANKO
4.7.3.1 // 8.10.6
7 AKYAKA // 9
2.3.5 // 4.6.8
11 ARLET // 1.10

6.72 TL // 141.12 TL

FOTO FİNİŞ'İN ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

HASAN KURTULUŞ'UN ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.