29 Aralık Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

 Dünkü Bursa yarışlarında iki bankomuz da kazandı ama gel gelelim bir tane sürpriz düşmedi. İnşallah bugün de tahminlerimiz isabetli olur ama ikramiyesi de yüksek olur. 

HANDASSA

Kayasel kazanırken ikinci olmuş, 1.24 derece yapmıştı. Bugün de tam stilinde hatta son yarışına göre stiline daha uygun bir gidişat olacak. Deli Memo kaçar, Handassa ensesinde biter. Düzlükte arka grubu ayırıp kazanır. Fazla söze gerek yok. BANKO!

PASTOR-FARA FERN

İnto, 1200 metrede tempoyu zirveye çıkardı, 5-6 boy fark attı ama sonlarda dama dedi. Şimdi mesafe 1300, Mister Rain var, Pastor var. Bu demek oluyor ki öyle yavaş gitme lüksü yok. Başlarda yine süratlenecek. Bu defa son 200'de dağılacağını düşünüyorum. Burayı öne yakın giden ya da geriden gelen bir at kazanır. Buradan yola çıkarak Pastor ile Fara Fern'e vereceğimiz öncelik rahat yarış izlettirir.

UNZEN-ŞUBARTAY

UNZEN önde yine boş kalacak. Bitirir mi? Neden olmasın ama Şubartay her zamankinden daha hazır. En son karşılaştıklarında startta kalmasına rağmen Şubartay, sonlarda iyi bindirmişti. Bu defa mesafe daha uzun. Startta oyalansa da rakibini fazla kaçırmaz. Sonlarda biri ya da ikisi birlikte gruptan ayrılırlar. Üç aşağı beş yukarı başı sonu belli bir yarış. 

AKYAKA-MEGASTAR

Tam bir sürat yarışı olacak. Önde Bildenhan, Kadhan, Adını Sen Koy, Artuklu hızlandıkça hızlanırken stili gereği onları yakın takip edecek olan bir Akyaka izleyeceğiz. Grup 1'i kazanırken kendini yeterince ispatladı. Ama bu defa, bu yarışları çok seven Megastar'ı es geçmem mümkün değil. İkisini yazarım, keyfime bakarım. Burayı da geçerim. 

ÜNLÜ PRENS-SİLVERTAY

Ünlü Prens iyice kendini buldu. Ahmet kardeşim de atını iyi tanıdı. Grup müsait, yarış hazırlıkları da kusursuz. Burada da kendini gösterecektir. Silvertay'a gelecek olursak son koşusunda Çelik kardeşlerin en küçüğü iyi binseydi, kazanabilirdi. O gün grup daha sertti. Bugünküler zayıf. Biraz kilosu var, ondan dolayı eşitleniyorlar. Sonları kafa kafaya geçecek bir yarış daha bizi bekliyor.

ARLET 

Son yarışına 10 boy geç başladı. Ondan öncekine 8 boy. İkisinde de fırtına gibiydi. Hele son koşusunda Akın Sözen kardeşim çok soğukkanlı bindi. Startta o kadar oyalanmış bir safkanla grubu yakalayıp hiç acele etmedi, düzlükte de çok rahattı ama sakinliğini korudu. Son 100 metreye doğru da bindirmeye başladı. Biraz daha mesafe olsa hiç şüphesiz kazanacaktı. Bugün de startta kalacaktır ama bu gruplara fazla bir at olduğunu gösterdi. Önünde 100 metre de uzayan bir yarış var ki artık kimse önünde duramaz. BANKO!

NALKAPON DAYI'DAN SON DAKİKA CAZİP BANKOLU ADANA!

Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1.5.2.3.4
5 HANDASSA BANKO
6.4 // 5
2.5
5.2.4.3.1.11.6
5.7.8.2.1.4 // 10.9.3.6 (H)

58.8 TL // 147 TL

2. ALTILI

5.2.4.3.6.11.1
5.7.8.2.1.4 // 10.9.3.6 (H)
7.1.3.4.10
7.9
5.2 // 3
11 ARLET BANKO

58.8 TL // 147 TL

FOTO FİNİŞ'İN ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

YARIŞ BÜLTENLERİNİN ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş'un günlük at yarışı tahminleri ve analizleridir.

Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.