29 Aralık Foto Finiş Adana Altılı Ganyan Tahminleri

PASTOR: İnto çok iyi bir form yakaladı ve her yarışında bunu ortaya koyarak kazanıyor. Fakat son yarışının sonlarında epey tempo kaybedip dama dedi. Bugün de benzer şekilde süratle kaçarak bitirmeyi deneyecek ancak bu defa Pastor'ün varlığı işini zora sokuyor çünkü ikincilikte gidip sonlarda arttırabilen bir yapısı var. Diğer koşusunda bu özellikte bir rakibi yoktu. Bugün düşündüğüm gibi bir yarış olacak, Pastor de sonlarda yarışı koparacektır.

UNZEN: Önde boş kaldığı koşularda bu tarz gruplarda geçilmesi zor bir safkan. Her mesafede başarıyla tempo yarışı yapabiliyor. Bugün de kendi stilinde bir rakibi olmamasının avantajıyla start verilir verilmez aldığı liderliği son metrelere kadar koruyacaktır. Günün ilk bankosu olarak yazılabilir.

FERİDUN ABİ: Son koşusunda viraja en gerilerde çıktı. Jokeyi içeriden dışarıya alacağım derken çok avantaj kaybetti. Buna rağmen öyle güçlü geldi ki kendisine hayran bıraktı. O günkü performansıyla maidenden çıkmak istediğini, bunu başarabilecek forma da sahip olduğunu gösterdi. Bugün de benzer bir performansla maidenden çıkacaktır.

ARLET: İki yarıştır çok geç başlayan safkan, buna rağmen son metrelere diğer rakiplerinden daha dinç giriyor. Özellikle son yarışında 10 boy geç başladı ama 30-40 metre daha olsa kazanacaktı. Bugünkü yarış ise 100 metre daha da uzadı. Yani safkan çok geç çıkmazsa işi daha kolaya benziyor. Gruptaki atlar da -birkaçı hariç- formsuz ve istikrarsız. Bu yüzden uzayan mesafede, potansiyeli ile bu defa bütün zorlukların üstesinden gelerek kazanmasını bilecektir.

NALKAPON DAYI'DAN SON DAKİKA CAZİP BANKOLU ADANA!

Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

5.2.3.1.4
5.3.4
6 PASTOR // 1.4
2 UNZEN BANKO
4.5.11.1.2.3
5.7.8.10.1.2.6.3

50.4 TL // 151.2 TL

2. ALTILI

4.5.11.1.2.3
5.7.8.10.1.2.6.3
7 FERİDUN ABİ // 4.1.3
7.9
2.5.4.6.3
11 ARLET BANKO

33.6 TL // 134.4 TL

HASAN KURTULUŞ'UN ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

YARIŞ BÜLTENLERİNİN ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Foto Finiş'in Ücretsiz Bursa At Yarışı Tahminleridir.

Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.