27 Aralık Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

 İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. KOŞU: Son koşusunda tabela yapamayan GOLD POLAT, o gün gidişattan olumsuz etkilendi. Yarışa bir boy gecikmeli başlayan safkan, 600-800 arasında birden artan tempoyu yakalamakta güçlük çekip geriye düştü. Önde de güçlü safkanlar olunca ve de onlar tempo kaybetmeyince düzlük üzerindeki atakları sonuçsuz kaldı. Bu yarışına kısa işlerle hazırlanan safkan, elde ettiği 400'ü 22, 800'ü 49 dereceleri ile iyi durumda olduğunu gösteriyor. Daha iyi gruplardaki etkili yarışları dikkate alındığında bugün ağır kilosuna rağmen bu gruba üstünlük kurmasını beklediğim safkanı banko öneriyorum. 

6. KOŞU: Grup 1 Byerley Turk'ü üçüncülükle tamamlayan YAMANLARBEYİ, özellikle uzun mesafede düşük tempoda koşulan yarışları çok seviyor. Bugünkü yarışta da Arts Man, önde hafif tempo götürecektir. Doğa Kanunu'nun öne yakın takip etmesini bekliyorum, yani öndeki temponun çok yükselmesine sebep olmayacaktır. İdmanlarında yakaladığı iyi formunu da koruduğunu gösteren safkan, yarışın gidişatının en çok ona yarayacak olmasıyla ön plana çıkıyor. 

9. KOŞU: Katıldığı son mücadelede yarışın ciddi favorisi konumunda olan WINNER GETS IT ALL o gün ikinci olurken 1500 metreyi 1.31 içinde bitirdi ki o derecesi bu grup için oldukça yeterli görünüyor. Şimdiye dek katıldığı koşularda sergilediği etkileyici performansla birlikte istikrarlı bir görüntü de sergileyen safkan, çoğu tecrübesi ve de istikrarsız rakiplerinin arasında son koşusuna benzer bir performansla zorlanmadan kazanacaktır.

Bugünkü İstanbul programı zayıf gibi görünen fakat ikramiye yönünden bonkör de olabilecek bir yapıya sahip. Safkanların birbirine çok yakın olması, birçok koşuda sürpriz şansını arttırıyor. Eğer bankolarımız yanıltmazsa güzel bir ikramiye ile ayrılacağımıza olan inancım tam. Herkese bol kazançlı, sağlıklı, mutlu ve de huzurlu bir pazar günü diliyorum. Şansınız bol olsun. 

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3 GOLD POLAT BANKO
1.4.6.2.3
2.5.7.8
3.4.5.9.6.1
2.1.3.6.5.8
4 YAMANLARBEYİ // 6.5

50.4 TL // 151.2 TL

2. ALTILI

3.4.5.9.6.1
2.1.3.6.5.8
4 YAMANLARBEYİ // 6.5
3.4.2 // 7.5
6.4.2.1
9 WINNER GETS IT ALL BANKO

30.24 TL // 151.2 TL

FOTO FİNİŞ'TEN BİRİ CAZİP İKİ BANKOLU SON DAKİKA İSTANBUL! 

NALKAPON DAYI'NIN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

YARIŞ BÜLTENLERİNİN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.