27 Aralık Nalkapon İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri (TUTTU 3.757 TL)

Nalkapon İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri 

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dün sana verdiğim müthiş İzmir kurgumda bankolarım resital yapınca ikimizin de cebi şişti. Düşmanlarımız hasetinden çatlarken biz seninle keyif çattık. Evdekiler altılıyı nasıl bulduğunu sorduğunda "Dayı'm sağ olsun." dediğini biliyorum. Popülaritemin arttığını hissediyorum. 

Bugün sabah erkenden kalktım. Son teknoloji süper zeka telefonuma bazı gizli mesajlar gelmişti. Hepsini tek tek açtım. Bir de ne göreyim, Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimi esir almışlar. Onu ahırdaki direğe bağlayıp gözlerini kapatmışlar. İşkence etmiş olmaları da mümkün. Bu fotoğrafları bana gönderdiklerine göre hedeflerinde benim olmam söz konusuydu yeğen. Hemen planımı yaptım. Mahalle takımından Zürafa Necati, emekli takımından Kilit Adnan, has adamlarından Erkete Orhan'ı da yanıma alıp Veli'nin yolunu tuttum. TJK Reisi'nin kapıdaki fedailerinin beni içeri almayacağını biliyordum. Kilit Adnan'a ahırların oradaki kapıyı açtırırken Erkete Orhan yeğenim caddenin köşesine pusup gelen giden var mı diye bakıyordu. Zürafa Necati de kafasını uzatıp içeriyi gözlüyordu. Kapı açıldıktan sonra onları gönderdim. Tek başıma Veli'ye girdim. Sülo yeğenimin ahırına vardığımda kulağımı ahırın duvarına dayadım. İçeride on iki kişi olduğunu tespit etmem mümkündü. Ama müthiş planım da dünden hazırdı. 

Kapıyı açıp içeri girdim. Diğer seyisler Sülo yeğenimi esir almışlardı. Amaçları beni ele geçirmekti. İlk bakışta onların TJK Reisi'nin hesabına değil, kendi hesabına çalıştığını çözmüştüm. İçeri girdiğimde hepsi ceketini ilikledi. "Dayı, seni buraya getirmemizin sebebi çok önemli. Bugün sana müthiş bombalar vereceğiz sen de bize tutmuş ikili, üçlü kuponları hazırlayacaksın. Sülo'ya bu teklifi yaptığımızda seninle görüşmemizin önüne geçmek istedi. Anladığımız kadarıyla üstün altılı bilginden tek başına faydalanıp cebini şişirmek istiyor. O sana takıldığından beri fiyakalı oldu. Ciple geziyor, lüks apartmanda oturuyor." dediler. Sülo yeğenle göz göze geldim. Ona çok kızgın olduğumu bir bakışımla anlatmıştım. Ama sevinmiştim de yeğen. Veli'yi yeniden ele geçirmeye başladığımı düşündüm. Bundan sonrasını TJK Reisi'nin düşünmesi söz konusuydu. Seyis yeğenlerimle yaptığım gizli görüşmede onlardan bütün gizli bilgileri aldım. Sülo yeğene de üç gün direğe bağlı yaşama cezası verdim ama sonra aklıma evli olduğu geldi, onu affettim. Her ne kadar acımasızlığımla tanınsam da, gaddarlığımla bilinsem de söz konusu Sülo yeğen olduğunda yüreğimin yufkalaştığı, sert mizacımın yumuşadığı söylentileri doğrudur.

Artık sana da üstün istihbarat bilgimle hazırladığım müthiş İstanbul kurgumu söğüşlemek kalıyor yeğen. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3.2.8
6.3.1 // 2.4
2.5 // 3.7
4.9.5.6.3.2.1
8.2.1.3.6
4 YAMANLARBEYİ BANKO

44.1 TL // 147 TL

ALTILI GANYAN 3.757 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

2. ALTILI

4.9.5.6.3.2.1
8.2.1.3.6
4 YAMANLARBEYİ BANKO
4.2.3.7 // 5.6
6.4.2 // 1.
3
9 WINNER GETS IT ALL // 5

29.4 TL // 147 TL

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.