26 Aralık Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da bazı kesimler hasetinden çatlamış. Gücümün artması onları rahatsız etmiş. Sağda solda benim hakkımda ileri geri konuşmaya başlamışlar. Onlara tek bir sözüm var: Her şeyi bilmene gerek yok. Haddini bil yeter.

Hışman Çizik yeğenim bugün resitale hazırlanıyor haberin ola. Yardakçılarıyla beraber Esenler'den otobüse binip Adana'ya giderken mola yerinde kendine tirit söylemiş, yanında da trileçe yemiş. Bunu merak eden yardakçılarından biri "Hışman abi niye tirit yedin, trileçe söyledin" diye sormuş. O da "Bana bak yardakçım sana tüyo vermem söz konusu olamaz. Yoldaki hareketlerimden, konuşmalarımdan kripto mesajımı çöz. Tiril tiril giyindim, Adana'da şov yapmam an meselesi." demiş. Yardakçısı saatlerce düşünmüş ama anlamamış. Adana'ya vardıklarında hipodromda Dürbün Necdet'le karşılaşıp durumu anlatmış. Dürbün de bir sonuca varamamış. O da üstün zekam sayesinde kripto mesajları şipşak çözdüğümü bildiği için hemen beni aramış. Onlara aslında Hışman yeğenin Trilya'yı banko verdiğini söylediğimde ikisi de şoka girdi. Üç ay düşünsek bulamazdık, helalin var, dediler. Zaman zaman kendimi benim bile tanıyamadığım. Üstün zekamın yaptıkları karşısında şaşırıp kaldığım söylentileri doğrudur. 

Sene 2000 yeğenim. Pavyon güllerinden Zilli Fadime'yle aramda büyük bir muhabbet var. Her gece onun evinde sabahlar, sonra da Veli'ye gelirdim. Tüyoları toplar, tutmuş ikili üçlü kuponlarını seyislere dağıtıp altılıyı kendime saklardım. Bir gün Zilli Fadime'nin evine gittiğimde ışıklar kapalıydı ama kapısı açıktı. Üstün yedinci hissim bana şüphelenmemi söyledi. Zilli'nin başının dertte olması mümkündü. Hemen bir plan yaptım. Zilli'nin evi üçüncü kattaydı. Dördüncü katta emekli takımından Üstsüz Kemal oturuyordu. Onun kapısını çaldım. Kapıyı açtığında ağzını kapattım. Ona durumu anlatıp telefonu elime aldım. Zilli'yi aradım. 

Telefonu açan Darbuka Kazım'dı. Onun da gözünün Zilli'de olduğunu bilmem söz konusuydu. Bana "Ooo! Nalko efendi, nerelerdesin, biz de evde seni bekliyoruz. Zilli'yle beraber yollarını gözlüyoruz. Fedailerim seni son yolculuğuna uğurlamak için hazırlıklarını tamamladılar. Bir saat içinde burada olmazsan Zilli'nin mezarını sana kazdırırım" dedi. Hemen cevabını verdim yeğenim: "Bana bak Darbuka. Bu mesele ikimizin arasında. Zilli'yi bırak, düello yapalım. Sana üç dakika mühlet. Eğer dediğimi yapmazsan seni camdan atarım." 

Darbuka güldü. "İlahi Nalko, beni güldürme. Yanımda beş fedaim var. Blöf yapmayı bırak. Buraya gel, kozlar benim elimde, kaderine razı ol." dedi. "Azrail, blöf yapmaz. Ecelin olmaya geliyorum" deyip telefonu kapattım. Darbuka kahkaha atarken birden elektrikler kesildi. Bütün bina kapkaranlık oldu. Beş fedaisiyle birlikte karanlığın içinden gelen ayak seslerini dinliyorlardı. Ben olduğumu biliyorlardı. Ön kapıyı tuttular. Her adımımda fedailer titriyordu. Darbuka da korkmaya başlamıştı. Hepsinin gözü kapıdaydı. Sonra birden camdan içeri daldım yeğenim. Benim oradan gelmemi beklemiyorlardı. Karanlıkta beni göremiyorlardı. Hepsi bir oraya, bir buraya bakıyordu. Sonra ilk fedai devrildi. Sonra ikisi daha. Darbuka çok korkmuştu. Karanlığın içinde zebani gibi geziyordum. "Ortaya çık!" diye bağıra bağıra ateş ederken iki fedai daha devrildi. Zilli'nin gözleri parladı. "Nalko'm geldi Darbuka. Ölümlerden ölüm beğen!" diye bağırdı. Tam o anda Darbuka, Zilli'yi esir alıp silahı başına dayadı. Evin içinden gelen ayak seslerim onu çok korkutuyordu. Sağına soluna bakarken birden arkasında bittim. Bıçağımı gırtlağına dayadım. Zilli'yi bıraktı. Onu camın önüne götürdüm. Önümde diz çöktü. Yalvarmaya başladı. "Ben blöf yapmam." deyip tekmeyi attım. Karşı kaldırıma düştü. 

Görüyorsun yeğen, Dayı'nın gücü sorgulanmaz. Gözlerinden öperim yeğen, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3.1.6.4
4.7 // 5.3
4.2.1.3 // 6.5
11.4.3
1.3.9.7.5.10.8
2 TRİLYA BANKO

47.04 TL // 141.12 TL

2. ALTILI

11.4.3
1.3.9.7.5.10.8
2 TRİLYA BANKO
2 CAT PEOPLE // 6.1
6.9.5.3
14.5.8.12.16.1.2.1

47.04 TL // 141.12 TL

FOTO FİNİŞ ADANA TAHMİNLERİ

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.