26 Aralık Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

Adana'da bugün iki bankom var. İkisinden de kolay birincilikler beklediğimi söylemeliyim. Diğer koşularda ise bol bol sürpriz arayacağız.

TRİLYA: Geçen yıl Eylül ayından bu sene Haziran ayına kadar çok başarılı bir dönem geçirdi. Yarış hayatının ilk koşusu hariç tabeladan düşmezken dört defa katıldığı açık ve grup yarışlarda iki ikincilik, iki üçüncülük yaptı. O dönemde katıldığı on iki koşuda altı kez kazanıp %50 birincilik yüzdesi yakaladı ki bu birinciliklerin ikisi kısa vadeli 9 biri de kısa vadeli 8'di. Eylül ayında yeniden pistelere döndükten sonra Ankara'da ve İstanbul'da katıldığı yarışlarda yavaş yavaş formunu ilerletip Adana'ya geldi. Adana'daki koşusunda aslında her şey tastamamdı. Gidişat işine yarıyordu, form düzeyi çok yüksekti. Ancak sahiplerinin hesaba katamadığı bir faktör vardı. Ahmet Çelik, son düzlüğe elde çıktığı safkanı önce dışarıya, sonra en iç bariyere, daha sonra da önündeki iki rakibinin dışına alarak az atlı koşuda imkansızı başarıp sadece son 400 metrede 5-6 boy avantaj kaybetti. Son metrelerdeki görüntüsüyle ben bugün kazanırdım, diyen safkan için bu kez tercih edilen jokey ise Hışman Çizik. Bu yıla damgasını vuran jokeylerden biri olan Hışman Çizik, dinamikliği ile Trilya'ya çok şey katacaktır. 1000 metreyi 1.02, 800'ü 50 rahat yaptığı işlerde de formunu aynen koruduğunu gösteriyor.  Değişen jokeyi ile bu defa kazanıp geçen yarışını unutturacaktır. 

CAT PEOPLE: Bu sezon Adana'da en iyi çıkışı yapan atlardan biri. Aslında sezonun başında da ilgi çeken yarışları vardı. Daha dördüncü yarışında, üstelik beş ay aradan sonra kısa vadeli 9 yarışa katılmış; Trilya, Fire of World ve Mourinho'nun peşinden dördüncü bitirmişti. Sonra ise Açık 2 Avrupa Birliği Bakanlığı Koşusu'na girdi ama oradan eli boş döndü. Bu yarışından bir ay sonra geri alındı ve üç ay istirahat döneminden sonra katıldığı ilk koşuda Pastor'a potoda geçildi. Fara Fern ve Lady Tulpar ise o gün geçtiği atlardı. Daha sonra koştuğu üç yarışın ikisini kazanıp girdiği kısa vadeli 6 koşuda Mine Of Fire gibi çok güçlü bir rakibe potoda kaybetti. O gün karşılaştığı rakiplerle bugünküleri kıyasladığımda Cat People'ın çok rahat kazanması gerektiğini düşünüyorum. Çalışmalarındaki iyi dereceleri ve akıcı görüntüsü de bu düşüncemi onaylıyor. Aslında bu koşu da biraz piyangodan çıktı. Çünkü o kısa vadeli koşuyu kazansaydı muhtemelen handikap puanı aşacaktı. 

Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3.1.6 // 5
4.7.5.3
3.4
4.11.5.3 // 1.8.9.2
1.3.7.8.5.9.10.4
2 TRİLYA BANKO

53.76 TL // 143.36 TL

2. ALTILI

4.11.5.3 // 1.8.9.2
1.3.7.8.5.9.10.4
2 TRİLYA BANKO
2 CAT PEOPLE BANKO
9.6.3 // 5.4
5.14.8.12.15.16.2

47.04 TL // 156.8 TL

NALKAPON ADANA TAHMİNLERİ

YARIŞ BÜLTENLERİNİN BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Foto Finiş'in Ücretsiz Bursa At Yarışı Tahminleridir.

Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.