25 Aralık Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da bugün Mustafa Çiçek yeğenim, müthiş bankom Çetinsu'ya binmiş. Onun yanına at yazamamam söz konusu. Her ne kadar son ayakta da Altınkalpli bankomun kazanacağını bilsem de, ona kendimden bile fazla güvensem de zaman zaman üstün altılı bilgimin mayın dedektörlerime başvurduğu, son ayakta bomba kokusu aldığı söylentileri doğrudur. 

Bu koruna başımıza bela oldu yeğen. Her yerde karşımıza çıkıyor. Aylardır ona bir çare arıyorum, onu yok etmek için plan yapıyorum ama çözümünü bulamadım. Sabah erkenden kalktım, cimnastiğimi yaptım. Fındık, fıstık, leblebi stoğumdan bir avuç alıp mideme götürdüm. Zihnim açılmaya başladı. Beynim kompiter gibi çalışıyordu. Tam korunanın çaresini bulmak üzereyken kapı çaldı. Tombul Şükrü günlük mecmualarımı getirmişti.

Bir de ne göreyim yeğen, Çinli Bilim Adamı Yarasa Yiyen Tun Sonk Sik Donk aşıyı bulmuş. Ama Amerikalı Dahi Dörtlek Bill'in adamıymış. Dörtlek Bill de CIA'e çalışıyor. Şimdi anladın mı yeğen oyunun büyüklüğünü. Bütün amaçları beni aşılayıp ele geçirmek. Kafamın içine takacakları çip sayesinde köleleri yapmak. Sonra da üstün altılı bilgimden faydalanıp ceplerini şişirmek. Unutma yeğen, benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. Onlar koruna kitabının ön sözünü yazdı, ben daha son sözümü söylemedim. 

Düşündüm yeğen, üstün zekamı durduramıyordum. Sonunda çözümü buldum.  Emekli takımından biyoloji hocası Laboratuvar İsmet'in yanına gittim. Yanımda da bir bağ sarımsak götürdüm. Gittiğimde laboratuvarında kendine boğma rakı yapıyordu. Birer duble içtik. Masaya sarımsakları koydum. "Bana bak İsmet, dedem derdi ki Lokman Hekim sarımsaktan ölüme çare bulmuş. Şimdi sen de korunaya bulacaksın." dedim. Biraz düşündü. Sarımsakları ezdi, mikroskopla bakıp dedi ki "Nalko, yaptığım incelemelerin bana bunun mümkün olduğunu söylemesi mümkün. Ama yaptığım aşıyı denemek için üç tane denek getirmen söz konusu olabilir. Eğer aşı tutmazsa üçü de mefta olabilir. O yüzden onlara noterden kağıt imzalattırmadan getirme."

Kimleri götüreceğimi biliyordum yeğenim. Düşmanlarım Büllük Adnan, Yancı Hikmet, Çarkıfelek Kemal. Onları ikna etmem zor olmadı. Her gün üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularımı el altından vermem karşılığında notere gidip kağıdı getirdiler. Onları götürüp Laboratuvar İsmet'e teslim etmiş olmam mümkün. Üçünü bir kafese koyup "Nalko, onlar artık bizim laboratuvar farelerimiz." deyip kahkahayı bastı. Bir hafta içinde aşıyı bulup 10 milyar doz  üretme sözü verdi. Anlayacağın, köşeyi dönmemiz an meselesi yeğen. Ama benim gözüm parada değil. En etkili aşıyı bulup Dörtlek Bill'in beynine çipi yerleştirmem mümkün olabilir. TJK, Amerikan, CIA, FBI, MOSSAD, KGB Reisleri de aşımdan olursa değmeyin keyfime. 

Benden haber bekle yeğenim. Yakında koruna belasından kurtulmamız söz konusu, haberin ola. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Not: Kara Kamçı, Yiğit Can ve Sezer'in tahminlerine www.yarisanat.com üzerinden ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

2.5.3
9.8.7.10
5.12.6.1.9
4 ÇETİNSU BANKO
2.4.6.5.7
1 ALTINKALPLİ // 8.7.5.3.4.14

21 TL // 147 TL

YAZARLARIMIZIN İSTANBUL-BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İSTANBUL BÜLTEN TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.