25 Aralık Serkan Yaşar İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri (TUTTU 548 TL)

KORAY: Yarış hayatının ilk dört koşusunda pek ortalarda görünmeyen safkan, son startında sonlarda çok güçlü bir sprint atarak öndeki rakibini aynada yakalamasına rağmen burun farkıyla geçildi. O gün yarış başladığında binicisi safkanı en geride götürmeyi tercih etti. Düzlüğe de en geride girdi. Ancak şu var ki son viraja doğru dışarıya açılmak istemiş ancak önü kapanmıştı. Daha sonra dışarıya açılmak isterken de avantaj yitiren safkan, son 200 metre kala bu hamlesini yaptığında en öndeki rakibiyle arasında epey mesafe vardı. Üstelik öndeki rakibi de bir Kaizbert idi. Yarışın bitimine o kadar mesafe varken, onca arayı kapatmak bir İngiliz atından beklenebilecek bir durum ancak bir Arap atının bunu yaptığını gördükten sonra bugün yanına rakip önermek kendime ihanet etmektir. 

CAPTAINS KEY: Kariyerinin ilk koşusunu oldukça rahat kazanan Captaıns Key, beyaz bayrak ayna deyimini gerçekleştirmişti. Uzun mesafeye yatkın olduğunu düşündüren orjiniyle böyle bir taktik uygulaması da normaldi. Bugün koşu içerisinde Hyper Loop ile Man Of Heart da öne çıkmak isteyecek safkanlar olduğundan ben Gökhan Kocakaya'nın safkanı üçüncülükte ya da dördüncülükte götürmesini bekliyorum. Böylelikle düzlük üzerinde koşuyu koparabilir. Rakipleri ısrarcı olmaz da numarayı ona bırakırlarsa da Captaıns Key için kolay bir yarış olacağına inanıyorum. Eğer önde bir liderlik mücadelesine girerse bu durum işini zor sokabilir. Bu sebepten küçük kuponlarda tek yazılabileceğini ama daha geniş oyunlarda yıkılabileceğini düşünüyorum.

İLSUM: Umutlu'nun anadan kardeşi olan İlsum, tıpkı kardeşi gibi önde gitmeyi seviyor. İlk iki koşusundaki performansıyla belirli bir potansiyelin üstünde olduğunu gösteren safkan, verdiği aranın ardından Kocaeli'de bir yarış gördü. Orman Esintisi gibi süratli, inatçı ve de formda bir rakiple bir araya gelen İlsum, düzlüğe gelindiğinde jokeyi fazla ısrar etmeyince üçüncülüğe geriledi, orada da bitirdi. O yarışından önce ciddi bir idman eksiği bulunan safkanın, sonrasında yaptığı çalışmalarında 1000 metre derecesini 1.12'den 1.09'a, 600 derecesini 44'ten 40'a çekti. Yani formunu epey ilerletti. Bugün Saadettin Boyraz'a emanet edilen safkanın bu tip atlara çok etkili binen ve de kardeşi Umutlu'yu da yakından tanıyan binicisiyle potoyu önde geçebileceğine inanıyorum. 

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

Yayınlandığında altıncı koşuda 1 yerine 2 yazılmıştı. Bir dakika sonra saat 14.06'da düzeltildi.

1. ALTILI KÜÇÜK (ÇATI)

4 KORAY 
1.5.4
3 CAPTAINS KEY
1.5.3.7.6.8
5 İLSUM 
1.8.7.5.4

6.3 TL

1. ALTILI NORMAL 

4 KORAY
1.5.4
3.2.4.1
1.5.3.7.6.8
5 İLSUM 
1.8.7.5.4

25.2 TL

1. ALTILI GENİŞ

4 KORAY 
1.5.4
3.2.4.1
1.5.3.7.6.8

5.6.4.3.9.10
1.8.7.5.4

151.2 TL

YARIŞ BÜLTENLERİNİN TAHMİNLERİNE GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Gönder

3 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
  1. Halis artık emekli ol yarış severlerin kafasını karıştırma artık yeter. Korkuyorsan binmeyeceksin. Pislik herif senin yüzünden altılımız takla oldu. 7 Numara Turapbey ile yanyana koşuyorsunuz. Sahada sizden başka at koşmuyor sanki rakip yok. Ne biçin jokeysiniz lan siz.

    YanıtlaSil
  2. Ayrıca sizin tahminlere ne zaman baksak takla oluyoruz. Kendi kafama göre yazacağım artık. Arada güzel atlar verdiğiniz oluyor ama çok etkisiz bir site . Yine de takip edeceğiz... :D

    YanıtlaSil
  3. İşlerim rahatlasın size tahmin göndreceğim bakalım ne diyeceksiniz..

    YanıtlaSil