24 Aralık Hasan Kurtuluş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

TOPUKLU EFEM-FIRTINALI DENİZ

Yarış hızlı gidecek, orası belli. Topuklu Efem üç dört gitmeyi seviyor, öndeki tempoya ayak uydurup sonlarda arttırmayı da beceriyor. Saadettin kardeşim gibi tecrübeli bir pilotu da var ki buranın favorisi olmayı zaten hak ediyor. Fırtınalı Deniz'in buradaki avantajı gücü. Önde gidecek rakipleri yok mu? Var ama hiçbiri onun kadar güçlü değil. Kilonun üstesinden de geleceğine şüphe yok. Bu ayağın diğer sigortası. 

ATICI BEY

Koştuğu gruplara, geçtiği atlara bakıyorum, burada nasıl bu kadar geri planda kaldığını düşünmeden edemiyorum. Sen Wınd Blast'e potoda ver. İstanbul'da hem üç yaşlıların hem de daha büyüklerin ağababalarıyla kapış, gel Kocaeli'de puanlamada neredeyse sonuncu at çık. Kazanır kazanmaz bilmiyorum, at yarışında %100 yoktur ama bildiğim tek şey var, o da bu atın burada favori koşması gerektiği. Ankara'da da zımba gibi hazırlanmış. Kumda koşmaz diye tutulmuyorsa o da bir hata. Anne hattından kumcu. Baba da kumu koşan taylar veriyor. 

FEYAT BABA

Son koşusunda düzlüğe çıkıldığında işi bitirecek gibi duruyordu ama Badinhan'ın bileği bükülmedi. Yarış da hızlı gitmişti. O tempoya dahil ol, sonlarda sprint at. Çok iyi durumda olduğundan ne şüphe. Bu defa daha sakin koşulacak bir yarış var. Yine yerini tutar, bu defa düzlükte kimseye imkan tanımaz. Kafayı alır bitirir diyeceğim ama burada eküriler başta olmak üzere bu şansı tanımayacak birkaç at var. Zaten olur da o hataya düşer, kafayı verirlerse bir daha da yakalayamazlar. 

Not: Kara Kamçı, Yiğit Can ve Sezer'in tahminlerine www.yarisanat.com üzerinden ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hasan Kurtuluş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

3.2.4.1.8.5
3.6.7.1.10.12
3.1
1 ATICI BEY // 2.5.7
1.3.2.7.6.4.8
3 FEYAT BABA BANKO

35.28 TL // 141.12 TL Hasan Kurtuluş'un günlük at yarışı tahminleri ve analizleridir.

Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.