24 Aralık Foto Finiş İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

NALDÖKEN BEYİ: İlk koşusunda Hızlı Ahmet gibi sınıf bir ata geçildi. 1200 metreyi 1.16 dereceyle bitiren ikili arka grubu 15-20 boy ayırmışlardı. 6 aydır koşmayan safkan, bir buçuk aydır düzenli olarak idman yapıyor ve gerçekleştirdiği bu çalışmalar da yeterli görünüyor. İkinci yarışına da Kadir Tokaçoğlu ile katılacak olan safkan, maidenden çıkmaya yakın duruyor.

GOLDEN KING//KOCA MUĞLALI: Hızlı giden yarışları seven Golden King için yine ideal bir gidişat gibi görünüyor. Ankara'da Mehmet Akyavuz'la kazandıktan sonra İzmir'de grup yarışta beklediğini bulamamıştı. Bugün tekrar denk gruba geldi ve kazandığı jokey Mehmet Akyavuz ile koşacak. Koca Muğlalı ise uzun zamandır üzerinde tecrübeli bir binici göremeyen atlardan. Bir kez Barış Kurdu binmişti ama onda da çok kötü koştu. Daha hazır olduğu bu mücadelede, Kadir Tokaçoğlu'yla ikinci kez piste çıkacak olup şansı yüksek olan atlardan biri. 

MENDOZA//LUCKY JUSTEN//GURME: Mendoza son koşusunda Halis Karataş'ın ustaca binişiyle kazanmıştı. Bugün de Özcan Yıldırım'dan aynı kaliteli biniş gelirse bu grubu geçebilir. Lucky Justen ise alttan alttan gelen, çok göz önünde olmayan kaliteli atlardan biri. Her iki safkan da hazırlık bakımından kusursuz durumdalar. Yarış içerisindeki kalite atlardan biri de Gurme. Son koşusu gücüne ölçü alınmayacak iyi durumda olan safkan, bugün için çok daha farklı bir performans sergileyebilir. 

PATLICAN: Her mesafede başarılı koşabilen bir safkan. Bu koşu için yapmış olduğu galoplarında 1000 metreyi 1.03 içinde bitirip formunu epey yükselttiğini de gösterdi. Bu defa Özcan Yıldırım ile koşacak olan safkana jokeyinin katkısı aprantiden daha fazla olacaktır. Yarışın tempolu gidecek olacağını da düşündüğümden banko olarak değerlendireceğim.

YEĞENİM TOPRAK: İki yarış önce sert rakibi Gökçe Star'a kaybetmişti. Daha sonra kısa vadeli koşuya katıldı. Orada da sert grupla karşılaşan safkan, tabelanın dibinde bitirmişti. Bugünkü rakipleri daha denk duruyor. İdman pitinde çıkardığı derecelerle formunu koruduğunu gösterip güven veren safkan, günün alternatif tekidir.

Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

5 NALDÖKEN BEYİ
2.1 // 4.5
1.3.5
3.4.7.5.11.12.1
1.2.4.15.7.3.11.10
6.5.2

70.56 TL // 141.12 TL

2. ALTILI

3.4.7.5.11.12.1
1.2.4.15.7.3.11.10
6.5.2
3 PATLICAN BANKO
4 YEĞENİM TOPRAK // 1.2.8
7.2.5

35.28 TL // 141.12 TL

YARIŞ BÜLTENLERİNİN İZMİR TAHMİNLERİNE GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYINIZ

YAZARLARIMIZIN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Foto Finiş'in Ücretsiz Bursa At Yarışı Tahminleridir.

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.