23 Aralık Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

AGERA: Grubun en kalite atı olduğu şüphe götürmez bir gerçek. Yarış hayatının ilk koşusu hariç Halis Karataş'ın bindiği hiçbir yarışta ikiliden düşmedi. Katıldığı son yarışta yeniden etkili jokeyi ile buluşan kısrak, o gün çok hazır ve istekli bir görüntüye sahipti. Bugünkü rakipleri de neredeyse o günkülerle aynı. Ancak önde gidip direnebilecek bir Volta yok. Halis Karataş'ın benzer taktikle, hatta öne daha yakın giderek düzlük üzerinde yapacağı ataklarla bu yarıştan bu safkanla birlikte galibiyet çıkarmasını bekliyor, ben de kuponumda banko olarak değerlendiriyorum.

MAÇA KIZI: Halis Karataş'la ilk buluşmasında düşük tempoda sürüklenen koşunun son düzlüğüne en geride çıktı. Jokeyinin teşvikleriyle son 400 metrede çok güçlü bir sprint atarak üçüncülüğe yerleşti. O yarış 1300 değil de 1400 olsaydı bence kazanabilirdi de. Bugünkü koşuda Kızımela'nın ön tarafta kendi temposunu verebileceği bir gidişat olacağa benziyor. Yani tempo yine düşük kalacak. Ancak arada birkaç fark var. Öncelikle bugün yeniden ve ikinci kez Halis Karataş binecek. Yani onu daha iyi tanıyor olacak. İkinci olarak da mesafe 100 metre uzadı. Gidişat pek lehine olmayacak gibi dursa da gücü, kalitesi ve potansiyeli ile öne çıkan safkan, bu defa doğru yerde yürüyüp sonlarda koşuyu lehine çevirebilir.

SELKUT: Bugünkü yarışta Hilaleda kaçacak, Onurluefe de onun temposunu bozacaktır. Eğer Onurluefe daha kontrollü giderse Bu, Hilaleda'nın ekmeğine yağ sürmek demek olur ve gruptaki bu tek dişi yarışı kazanır. Bu yüzden Kurtellerin buraya Onurluefe'yi koyduğunu düşünüyorum. Hem bu mesafeleri seven hem de son dönemde iyi bir form tutan Selkut, eküri olarak kaydolmasalar da Onurluefe'nin destekleriyle bu koşuyu lehine çevirecektir. 

Not: Kara Kamçı, Yiğit Can ve Sezer'in tahminlerine www.yarisanat.com üzerinden ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3.6.1.2.9 // 7.5
1.8.9.11.7
1 AGERA BANKO
2.1.5.4.7.8
6.12.2 // 1.4
3 MAÇA KIZI // 2

31.5 TL // 147 TL

2. ALTILI

2.1.5.4.7.8
6.1.12.2.4
3 MAÇA KIZI // 2
7 SELKUT BANKO
6.2.3 // 1.7
2.14.3.1.9.6.7

44.1 TL // 147 TL

NALKAPON DAYI'NIN ve SERKAN YAŞAR'IN İSTANBUL TAHMİNLERİ

BÜLTEN VE YAZARLARIN İSTANBUL-ELAZIĞ TAHMİNLERİ

HONG KONG HAPPY VALLEY TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Foto Finiş'in Ücretsiz Bursa At Yarışı Tahminleridir.

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.