21 Aralık Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri (TUTTU)

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da dün Adana'da verdiğim müthiş bomba banko Makakvi'nin gelmesi seni çok şaşırtmış. Yardakçılarına kameralı arama yapıp yarışı izletmişsin. Gördünüz mü Dayı'mın gücünü, siz ona inanmayın, ben cebimi şişirmeye devam ediyorum, demişsin. Şovlarım devam edecek.

Bursa'da Karşıyakalı Cemo kod adlı yeğenimden aldığım gizli bilgileri sana verecek olmam mümkün. Dediğine göre Sancaktar fişek gibiymiş. Kadir Tokaçoğlu yeğenimin gözüne üç gündür uyku girmiyormuş. Padokta sürekli yarışı koşturuyormuş. Kafasının içinde kurduğu planı uygulaması an meselesiymiş. Geçen gün yardakçılarına "Aydereağası'nın tavşan gibi kaçması, Ulubeyi'yle Ortaylı'nın da onu tazı gibi kovalaması mümkün. Son viraja kadar arkada bekler, viskimi yudumlar, çikolatamı yerim. Son 200'de de iki tane kamçı vurup kafamı sallamaya başladım mı bizi kimse tutamaz. Siz en iyi tutmuş ikili, üçlü kuponlarınızı sabahtan yapın, kimseye göstermeyin. Verdiğim bu gizli bilgiyi de unutun. Her ne kadar ben kupon yapamasam da, sizin ortaklarınızın çoğalmasını istememem mümkün." demiş. 

Mustafa Çiçek yeğenimi de İzmir'de görmüş. Ona selam vermiş. O da Cemo yeğenime gülmüş. "Dayı'm, bana ilk defa güldü. Bunun anlamını çözmek için altı yedi gündür gece uyumuyor, gündüz oturmuyorum. Sen ne diyorsun bu işe." diye sordu. Ona güldüm yeğenim, kahkaha attım. Biraz zoruna gitmesi söz konusu. Cemo yeğen, dedim. "İşte aramızdaki fark bu. Benim üstün gavurca bilgim var ama senin yok. Sana kripto bir mesaj vermiş. Nereden bilsin mektepte gavurcadan sıfır aldığını. İkinci koşuyu aç, gavurca sözlüğünü önüne koy, bindiği atın ismini ara, bak bakalım neymiş." dediğimde şoka girdi. "Nasıl yani Dayı, bana bıyık altından kripto mesaj mı vermiş." diye sordu. "Ne sandın yeğen. Senin benim adamım olduğunu anlamış olması mümkün. O yüzden de sadece üstün zekamla benim çözebileceğim kripto bir mesaj göndermesi söz konusu. Sen sadece elçisin, haberin ola." dedim. "Buldum Dayı, sen haklıymışsın. Bana gülerek, ikinci koşuda bindiği First Smile'ı banko vermiş." dedi. Sonra yüzüne kapattım. Bir daha aradığında açmadım. Ondan almam gereken bilgileri almıştım. Kafamı daha fazla şişirmesine müsaade edemezdim. 

Haydi bakalım yeğenim, bugün ganyanlar açık, ganyancılar yine bayram edecek. Korunanın onları üzdüğünü, ceplerini boşalttığını biliyorum. TJK Reisi de kapılarına kilit vurdu. Ganyancı yeğen korkma, Dayı'n ölmedi. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

YARIŞ BÜLTENLERİNİN BURSA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Not: Kara Kamçı, Sezer ve Yiğit Can'ın tahminlerine www.yarisanat.com sitesi üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

5 SANCAKTAR BANKO
3 FIRST SMILE // 9.2
2.4.1
2.6.5.1.4.3.9
2.4.1.6.5.7.8.10
3.5.8.4

47.04 TL // 141.12 TL

FOTO FİNİŞ'İN BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

HASAN KURTULUŞ'UN BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.