21 Aralık Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri (TUTTU)

FIRST SMILE

İstanbul'daki ilk yarışını adım adım izledim. Yarışa geç adapte oldu, içeriden kuvvetle doldurdu. Belki dışarıdan gelebilse daha farklı yerde de bitirebilirdi. Bu gruptaki atların çoğunu daha önce, Ankara'dan, İstanbul'dan gelen atlar tarumar etmişti. Bu defa daha hazır, daha formda, grup da daha uygun. İyi hazırlıklarına Mustafa Çiçek kardeşimin etkili binişi de eklenince kazanması kolay olacaktır. 

BAŞKAYNAK

Başkaynak sonunda jokeyini buldu. Hayırlı olsun. Üç yarıştır aprantiyle tabelada savruldu durdu. Kadir Tokaçoğlu kardeşimle geçmişte yaptığı yarışlara aşinayız. Elbette yarışın biraz da olsa hızlı gitmesi lazım. Burada öyle, ben mutlaka önde gideyim, diyen bir at yok. Demirpençe son yarışını çıktığı gibi bitirdi. Babamenduh öne yakın koşmayı sever. Duşanbe de öyle, Çok Yakın da. Yani anlayacağınız, temponun biraz olsa yükselme ihtimali bulunmuyor değil. Tabii ki Başkaynak'ın yaşının ilerlemesine rağmen bu grubun yarısıyla arasında bulunan güç farkını da hesaba katmamak olmaz. Kalanları da geniş kupona eklenir, geçilir. 

AS DE COUR

Drummer kaçar, As De Cour vurur. Bu yarış bu kadar kolay olabilir mi diye çok düşündüm. Sonra da neden olmasın, diye sordum. Burada bunun böyle olmamasının bir yolu var, o da Bursa tezgahı olması. Bana göre, onun dışında, başka bir senaryonun gerçekleşmesi ihtimali neredeyse hiç yok. 

PETROCELLI

İki yarış önce Kingsman'e aynada verdi. Sonraki koşusunu ben de anlayamadım ama tempodan etkilenmiş olabilir. Daha önce Bursa'da kaba kumda kazandı. Gruptaki birçok attan katbekat kaliteli. Akın Sözen kardeşim de onca yolu gelmiş, kazanmadan gider mi? Bence gitmez. 

YARIŞ BÜLTENLERİNİN BURSA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Not: Kara Kamçı, Sezer ve Yiğit Can'ın tahminlerine www.yarisanat.com sitesi üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

As De Cour'un ekürisi Drummer da en az onun kadar iyi bir safkan, gidişat da işine yarıyor. Mecburen orayı AGF'ye bırakacağım. Öbür türlü yeniden kurgu yazmak zorunda kalacağım. 

1. ALTILI

5.2.4.8.1 // 6.3.7 (H)
3 FIRST SMILE BANKO
2 BAŞKAYNAK // 1.4
2.6.5.9.1.4.3.8.7 (H)
1.4.2.6.5.7.10.9.8 (H)
3 AS DE COUR BANKO

25.2 TL // 136.08 TL

2. ALTILI

2.6.5.9.1.4.3.8.7 (H)
1.4.2.6.5.7.10.9.8 (H)

3 AS DE COUR BANKO
2 PETROCELLI BANKO
6.1.4
12.5.2.1.6.3.7.9.11

153.09 TL

FOTO FİNİŞ'İN BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

NALKAPON BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş'un günlük at yarışı tahminleri ve analizleridir.


Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.