20 Aralık Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri (TUTTU)

 Fark ettin mi yeğen, sana bir aydır üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş İstanbul kurgularımı vermiyorum. Çünkü Süpürgeci Sülo yeğenimle arama mesafe koymuş olmam söz konusu. Beni iki kere üst üste madara etti. Evlilik onu bozdu yeğen. 

Sabah, son süper zeka teknoloji telefonumun sesiyle uyandım. Arayan Sülo'ydu. "Dayı'm ben ettim, sen etme. Kurbanın olayım, beni dinle. Senin için en gizli bilgileri topladım. Günlerdir gözüme uyku girmiyor. Yavuklum benim bu halime çok üzülüyor. Yuvam yıkılmak üzere." dedi. İşte o anda bir kaplan gibi sert olan yüreğim yufka gibi yumuşadı. Sülo yeğenimi zar zor evlendirdim. Onun yine yapayalnız kalıp ahırlarda uyumasına göz yumamamam mümkündü. 

Anlat bakalım Sülo, bugün de madara olursak bir daha yüzümü göstermemem an meselesi, haberin ola, dedim. Çok mutlu oldu yeğen. Hemen, topladığı istihbaratları bana tek tek anlatmaya başladı. Dediğine göre, Çelikman müthiş hazırlanmış. Ekürisi de zıpkın gibiymiş. Piccolo da yerinde duramıyormuş. En gizli bankosu da Secret To Secret'mış. Onu öğrenmek için iki seyise Adana ısmarlamış. 

Eğer bugün de Sülo yeğenimin dedikleri gelmezse bundan sonra kendime İstanbul'dan yeni bir seyis yeğenimi ayarlamam mümkün olabilir. Bugün ganyan kapalı yeğnim. Sen de benim gibi, son teknoloji telefonundan TJK'ya girip kuponunu oyna. Sonra da yarışların bitmesini bekle. Sülo yeğenimin istihbaratlarının üstüne üstün altılı bilgimle çıkardığım bombalarımı eklediğim, her ayağı kesin bulduğum, yarışları izlemene bile gerek olmadığı, akşam hesabındaki gaymeleri cebine indireceğin söylentileri doğrudur. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

BÜLTEN VE YAZARLARIN İSTANBUL TAHMİNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1.4.7.8
10.1 // 2.6.5
2 ÇELİKMAN BANKO
1.2.4
5.9.1.2.6.3.7.8.4
9 PICCOLO // 6.10.4

15.12 TL // 151.2 TL 

ALTILI GANYAN 292 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

2. ALTILI

5.9.1.2.6.3.7.8.4
9 PICCOLO // 6.10.4
5.6.9.7.2.8
2.1
9 SECRET TO SECRET BANKO
5.7.2.12.8

37.8 TL // 151.2 TL

SERKAN YAŞAR'IN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

YAZARLARIMIZIN ADANA VE İSTANBUL TAHMİNLERİYorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.