20 Aralık Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

 Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. Gördün mü yeğen İstanbul şovumu. Her ne kadar favroilerim resital yapsa da, bankolarım havada uçsa da bu paraların beni tatmin etmediği, gözümün tevziyede olduğu söylentileri doğrudur. 

Müthiş İstanbul kurgumda yazdıklarımı okuyan Dürbün Necdet bana gizli bir arama yaptı. "Nalko şu anda hipodromun karşısındayım. Her ne kadar içeriye almasalar da parayla kiraladığım dudak okuma uzmanı Silikon Osman'la bütün gizli bilgileri toplamış olmam mümkün. Ona dürbünü mü verdim. Padokta konuşulan ne varsa kağıda yazdı. Sonra parayla kiraladığım çatıya çıktık. Oradan da dürbünle bütün dudakları okudu. Seyislerin aralarında konuştukları ne varsa biliyorum. Şimdi sana iki müthiş banko vereceğim. Gerisi sana kalmış, haberin ola." dedi.

Onu can kulağıyla dinledim. Söylediğine göre Makakvi'nin seyisi cuma günü bankadan kredi çekmiş. Bütün parasını ikiliye basacakmış. O parayla da kendine bir bisiklet, bir de mobilet almayı planlıyormuş. Kalagay'ın seyisi de kara kara düşünürken kendi kendine konuşup "Atımızın kazanacağını sağır sultan duydu. Eğer öyle olmasaydı cebimi yüklüce şişirmem, kazandığım gaymelerle pavyonda caka satmam mümkün olabilirdi." diyormuş. 

Bugün Müslüm Çelik yeğenimin resital yapması an meselesi gibi duruyor. Sen ona güven. Ben de güveniyorum. Kolay kolay güvenmem, beni bilirsin yeğenim. Artık gücünü göstermesini bekliyorum. Adana'ya damga vurması söz konusu olabilir. 

Bakıyorum da bazı yeğenlerim İstanbul'da 250 gaymeyi cebe indirince kendi salmış. Hayallere dalmış. Bunu kabullenememem mümkün. Bizim hedefimiz tevziye. Bu paralar bizi tatmin etmiyor yeğenim. Unutma, benim adım sürpriz, soyadım bomba. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

7.8.5.2.4.6.9.1
5 MAKAKVI BANKO
3.7.6 // 2.5
1.6.5.4.2.8
4 KALAGAY BANKO
10.6.11.2.8.3 // 12.5.7

60.48 TL // 151.2 TL

HASAN KURTULUŞ VE FOTO FİNİŞ'İN ADANA TAHMİNLERİ

ADANA 1. VE 2. ALTILI  BÜLTEN TAHMİNLERİEtiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.