19 Aralık Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

BLACK PHANTOM

Black Phantom, 1200 metreyi 1.13 içinde koşup farkını, kalitesini ortaya koydu. Yarış kısa mesafe olsun bu ata yetiyor. Temponun düşük mü yoksa yüksek mi olduğu  da fark etmiyor. Her şey normal olursa rahat kazanacaktır. Lakin şu aralar ağır favorilerin devrilmesi moda oldu. O yüzden geniş oyunlarda yıka yıka ilerlemekte fayda var. 

GÖLDEM

Mustafa Çiçek kardeşim Ayduru'yla son koşusunda köy kasaba kurdu. Bugün ona binmemiş. Onun burada şansı yok denecek kadar az, onu biliyoruz ama kazandığı yarışın hatırına binerdi. Tabii ki Göldem'in kazanma şansı olmasaydı. Göldem'le daha önce neler yaptığını biliyoruz. Yedi defa binip iki kere kazandı. Biri kısa vadeli yarıştı. Az atlı koşu, tempo da yükselmez. Mesafe de kısa, erkeklerle arasında güce dayalı bir fark yok, dayanıklılık da gerekmiyor. Yükselen formuyla kazanır. 

TROJEN FLY-LOOK STAR

Bugün rakipleri sıkı. Ama sorun yok. Son koşusunu rahat kazandı. Mesafenin kısalmış olması daha da işine gelecek çünkü Speed Force uzuncu, Congenial Son 1600 altı yarış kazanamadı. Poker Face de ona benzer bir at. Burada tempoya girecek olan bir tek Look Star var. Ama Trojen Fly da kendini buldu, formunu buldu. İzmir'in sürprizcilerinden Onur Yıldız kardeşim de üstüne atladı. Yarış nasıl başlarsa öyle biter. Öne düşen iki at ikiliyi yapar.

AKSAKALLI

Yarışa istediği tempoyu verecek. Peşinde de ekürisi gidecek. Birinde Mehmet, birinde Özcan. Tam bir taktik yarışı olacak. Aksakallı'dan beyaz bayrak ayna bekliyorum ama o düşerse Perfect Runner'ın koparacağından da şüphe duymuyorum. Sonlarda Premium Mover da iyi saldıracaktır. Eküriler aman vermez. Bu yarışı kimseye hediye etmez. 

KARA MAÇA

İlk üç koşusunda üstünde Mustafa Çiçek kardeşim vardı. Yıldızları barışmadı, bir türlü kazanamadılar. Bugün Kadir Tokaçoğlu kardeşimi bulmuş, sürekli teşvik isteyen bir at olduğu da belliydi. Yani tam onun stilinde bir safkan. Hazırlıkları eksiksiz, orjini iyi, grup uygun. 

NALKAPON DAYI'NIN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3.1.5.6
6.11.5.3.4.1
1 BEST FRIEND // 3
4 GÖLDEM BANKO
1.2.4.5.6
5.4.6.9.10.8.2.3

67.2 TL // 134.4 TL

2. ALTILI

1.2.4.5.6
5.4.6.9.10.8.2.3
8.3
1 AKSAKALLI BANKO
2.1.4.3.6.9.10.5
6 KARA MAÇA // 9.5

44.8 TL // 134.4 TLTıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.