17 Aralık Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

DEV ADAM

Derecesine nereden bakarsan bak bu gruptan iki üç saniye iyi. Bekir Mert Mırık kardeşim atın üstünde düzgün dursa bu grubu geçme şansı çok fazla. Çalışmalarında her zamanki gibi fazla sıkılmamış. Kendi halinde bitirmiş. Derecelerine takılmamak lazım. 

YARIMADA

Son yarışında Özcan kardeşim Alganhan'a biniyordu, düzlükte onunla dişe diş bir mücadeleye girdiler. Ama Özcan rahat durmadı, Yarımada'ya tampon üstüne tampon yaptı. Kamçı soppa devam etti, sonlara doğru ikisi de geriden gelen Şerifağa'ya avlandılar. Bugün de barizdir ki ikisi arasında bir yarış geçecek. Bugünkü fark, Yarımada'ya Mehmet Kaya kardeşim biniyor ki gruptaki en tecrübeli, en başarılı jokey, kaç yarış sonra Arif Okan kardeşimin indirilmesi tesadüf değil. Burayı koparır. 

ONARBEY

Onarbey'i geçebilecek at var mı diye yukarıdan aşağıya, aşağıdan yukarıya baktım ama bulamadım. Kardeşleri de İzmir kumunu çok severdi. İstanbul, Ankara derken doğru piste geldi. Başlangıç için de handikap atlarını düşürdü. Mehmet Kaya kardeşime bugün inancımız yüksek. Burada da bizi mahcup etmeyecektir. Her şeyden önce, buradakilerden birine geçilmesi Onarbey'e yakışmaz. Her ikisi de kendisine yakışanı yapıp buradan birinciliği çıkarırlar. 

MR REVENGE

İlk yarışındaki üçüncülüğü, bugün banko yazmama yeter de artar bile. Kardeş olduğu at Antilop, yani Beceriklihan'ın annesi. Baba da Dai Jin. İşe bak sen, tam kumcu çıktı. Bugün en dıştan çıkıyor, öne doldurup liderliği alacaktır. Çünkü bana ilk koşusundaki performansı dedi ki: Bu at kaçak, süratli. Yaptığı çullu çalışmada 800'ü 49'la bitirmiş. Geliyorum, diyor. Banko yazıp bekleyeceğiz. 

BÜLTEN VE YAZARLARIN İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ

Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2.1.6.5.4.3
1 DEV ADAM BANKO
3 YARIMADA BANKO
7.5.2.3.1 // 9.4.10
5.2.8.10.1
6.3.4.2.7.1 // 9.8.5

63 TL // 151.2 TL

2. ALTILI

7.5.2.3.1 // 9.4.10
5.2.8.10.1
6.3.4.2.7.1 // 9.8.5
1 ONARBEY BANKO
7 MR REVENGE BANKO
2.5.4.8.13.7

63 TL // 151.2 TL

SERKAN YAŞAR'DAN İZMİR'E GENİŞ YORUMLAR, CAZİP ATLAR-YAYINDA!

GULFSTREAM TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZTıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.