17 Aralık Foto Finiş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

HAŞİMOĞLU: Son üç yarışında maidenden çıkmaya istekli gördüğüm safkan, bunlardan birini potoda kaybederken diğerlerinde daha hazır rakiplerine karşı koyamadı. Haşimoğlu bugün yeniden, ilk koşusunda binen Tolga Yıldız'la buluşurken 600 metreyi 39, 800 metreyi 57 ile bitirdiği hazırlıklarını Bursa'da tamamladı. Grubun en istikrarlı, formda ve tecrübeli olan safkanın bugün artık kazanarak maidenden çıkmasını bekliyorum. 

APRIL ONE//AY ÇİÇEĞİ: Bugün burada Steel Brothers da var ancak hazırlıklarını yeterli bulmadığım için ben onu eledim. Geriye kalan safkanlar arasında ise en ön plana çıkanları April One ile Ay Çiçeği. Kısa mesafede yaptığı arka arkaya iyi yarışlardan sonra uzun mesafeye çıkan ve ondan sonra da performansında belirgin bir düşüş olan April One'ın neden o mesafelerde ısrarla koşturulduğunu anlamış değilim. Annesi dahi kısa mesafelerde uzuna göre daha başarılıydı. Sahiplerinin tekrar kısa mesafe tercih etmiş olması, bir de Akın Sözen deklaresiyle bu grupta favorim. Uzun mesafelerde izlemeye alışkın olduğumuz Ay Çiçeği'nin kısa mesafelerde de iyi koşmaya yatkın bir orjini var. Zaten maidenden 1400 metrede çıkmıştı. Bugün Ayhan Kurşun ile yeniden buluşmuş olmasıyla küçük kuponlara yazılmalıdır.

ABONE: Abone, son koşusunda tecrübeli ve hazır rakibi Eşrefoğlubeyi'ne geçildi. O yarış, safkanın son bir ayda çıktığı beşinci mücadeleydi.  Bir ay içerisinde koştuğu beş yarıştan iki dördüncülük, bir de ikincilik çıkartan safkan, yarış koşa koşa form tuttu ve ardından da sahipleri tarafından üç hafta geri alınıp iyi bir hazırlık döneminden geçirildi. Bu defa daha uygun rakiplerle karşılaşacak olması bir yana, daha dinç katılacağı bir yarış olacak. Son koşusundan daha iyi durumda olduğunu idman pistinde de gösteren Abone'nin bugün kazanarak maidenden çıkmasını bekliyorum.

NALKAPON KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Foto Finiş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

4.2.1.6.5.7
3 HAŞİMOĞLU // 1.11.6
3.7.4.2
1.2 // 6.7
1 ABONE BANKO
1.3.12.11.5.8

20.16 TL // 161.28 TL

BÜLTENLERİN KOCAELİ TAHMİNLERİ

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.