12 Aralık Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

 Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da bugün üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Adana kurgumu görmek için erkenden kalkmış, bülteni önüne almış, kahveni hazırlamış, sonra da sayfama girip beklemeye koyulmuşsun. Sokaklarda gezmek yasak olduğundan artık akşamları köprüaltına gidip yıldızları da izleyemediğin istihbaratını aldım. Korkma yeğen, Dayı'n ölmedi. 

Dün gece efkarlanmış olmam mümkün. Süper lüks evimin salonunda şöminenin karşısında Fransız dostum Psikopos Bertrand'ın Avrupa'dan getirdiği özel viskimi yudumlarken birden aklıma pavyon gülü Mini Etek Sevtap geldi. Bütün ağır toplar onun peşindeydi ama onun yavuklusu bendim. Eski kabadayılardan Jilet İbrahim, Ustura Nazım, Falçata Sedat, Makas Kazım, Tarak Osman onun peşinden ayrılmazlardı. Çalıştığı pavyonun kapısında duran fedailer beni gördüklerinde ceketini ilikler, hürmette kusur etmezlerdi. Onun müthiş gecelerim oldu yeğen. 

Efkar bastıkça dertlendim. Son teknoloji radyomu açtım. Bir de ne duyayım, Müslüm Baba'dan Adını Sen Koy, çalıyor. O anda hemen elime bülteni aldım. Hışman yeğenimin ona bindiği aklımdaydı. Bütün koşuyu mayın dedektörlerimden geçirdim. Bir tek Müslüm Çelik yeğenin bindiği Zeki Dayı gözümü korkuttu. Sonun da onun da gücünün yetmeyeceğini anlamam uzun sürmedi. 

Dürbün Necdet'in verdiği iki müthiş bankoyu da yazdığımda artık işlem tamamdı yeğenim. Bülteni kapattım. Gözlüklerimi çıkardım. Viskimden bir yudum aldım. Tütünümden bir duman çektim. Tavana bakıp "Ah ulan Mini Etek!" dedim. Sonra da yasaklar biter bitmez onun mezarını ziyaret etmeye karar verdim. Çiçekçi Kardelen Mehmet'i arayıp çelenk siparişi verdim. Haftaya cuma günü sabahtan mezarına götürüp bırakacak. 

Görüyorsun yeğenim, bütün bülteni çözüp onaylamam yarım saatimi almıyor. Sana da artık gücümün sınırlarını benim bile bilmediğimi anlayıp müthiş kurgularımı söğüşlemek kalıyor. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

SERKAN YAŞAR'IN ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2.4.8.1.7
9.7.8.2.4.5.3.6
1 ADINI SEN KOY // 4.8
6.7.2.8 // 1.4.5.12
4.2
4 PERICLES BANKO

22.4 TL // 134.4 TL

2. ALTILI

6.7.2.8 // 1.4.5.12
4.2
4 PERICLES BANKO
2.6.7.8.4.3
8.7.6.2.3.4
4 KING CAN // 7.5.2

20.16 TL // 161.28 TL

FOTO FİNİŞ'TEN SON DAKİKA ADANA!

BÜLTENLERİN VE YARIŞ YAZARLARININ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZEtiketler

Yorum Gönder

1 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
  1. ADINI SEN KOY olmaz olmaz. Hikaye yazıyorsun. Az biraz anlayan bu işten o atın ikiliye girmeyeceğini bile bilir. al sana o ayağın ikilisi. 8-5. Ne olursa olsun 8 Birinci. Sekiz kere koştur sekizinde de 8.

    YanıtlaSil