12 Aralık Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri

CASTLE RISING//KING OF SOLID//JOHN WICK: Deniz Mavisi, Woody, Monte Negro gibi kaliteli safkanlarla anadan kardeş olan Castle Rising, yarış hayatının ilk koşusunda yarışa bir türlü dahil olamamıştı. Zaten ilgilileri de o koşusundan sonra bir müddet geriye aldılar. Bu defa daha iyi duruma getirilen safkan, yatkın olduğunu düşündüğüm kum pistte günün sürprizini gerçekleştirebilir. Dördüncü olduğu mücadelede aşama kaydettiğini gösteren King Of Solid, bu defa kendisini hazırlayan binicisi Halef Katı idaresinde piste çıkacak. Benzer bir yarış yapması durumunda potoyu önde geçebilir. Son koşusunda anlam veremediğim John Wick, bir önceki yarışında 1200'ü 1.15 içerisinde koşmuştu. Aynı performansı tekrar ederse o da iddialılar arasına girecektir.

KARA DERVİŞ//MY PRIDE: Karaderviş, daha evvelinde bu mesafede birkaç kez koşup hiç kazanamadı. Ancak orjin bakımından benim bu mesafelerle alakalı bir kuşkum yok. İdman pistindeki durumu çok iyi olan safkan, bugün ters bir yarış yaparak netice alabilecek durumda. Evvelki senelerde üst seviye yarışlarda aldığı başarılı sonuçlardan bildiğimiz My Pride, Ankara'da katıldığı son koşusunda artık daha iyi duruma ulaştığını ispatladı. Bu defa Ahmet Çelik'in deklare edildiği safkan, etkili hazırlıklarıyla, ağır kilosuna rağmen ihmal edilmemelidir.

PERICLES: Kendinden yaşça büyük rakipler arasında katıldığı son koşusunda viraja dolu kantarma çıkan ancak öndeki rakibi kesmeyince atakları sonuçsuz kalan Pericles, bu defa akranlarının arasında daha lehine olacağını düşündüğüm gidişatta, devam eden formuyla potoyu önde geçecektir. Günün ilk bankosu olarak öneriyorum. 

TSARİGRAD//TEKKURŞUN//ALTINONUR: Bugün oldukça süratli gidecek bir mücadele olacak. Önde gidecek veya öne yakın gitmeyi seven safkanların bolluğu son koşusunu adeta tuta tuta kazanan Tsarigrad için önemli bir avantaj olacak. Oğlum Serkan gibi güçlü ve de formda bir safkana düzlük üzerinde baskı uygulayarak ikincilikte kalan Tekkurşun ile Akın Sözen'in bindiği yarışların neredeyse hepsine iyi koşan Altınonur da bugün şanslı gördüğüm safkanlar arasında.

KING CAN: Son startında piste yine Ahmet Çelik'le çıkan Kıng Can, yarışı orta grupta götürmüş, düzlükte ise 200 metre kadar yol bulamamıştı. İlk önce dışarıya açılmak isteyen Ahmet Çelik, önü kapanınca orta kulvara, oradan da iç kulvara yöneldi. Ancak safkandan istediği verimi alamayınca bu defa da yeniden dışarıya sevketti. Bu durum King Can açısından ciddi bir avantaj kaybına sebep olurken safkan, önü açıldıktan sonra yarışın bitmesine az bir mesafe kalmasına rağmen etkili bir sprint atarak öndeki rakibine zor anlar yaşattı. Tayını daha yakından tanıyan binicisinin bu kez aynı hatayı tekrarlamayacağına inanıyor ve de banko olarak öneriyorum.

BÜLTENLERİN VE YAZARLARIN TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri.

1. ALTILI

2.5.4.1
2.5.4.7.9
1.8 // 4
6.7.2.8.4 // 12.10.1

4.2.5.6.1
4 PERICLES BANKO

70 TL // 168 TL

2. ALTILI

6.7.2.8.4 // 12.10.1
4.2.5.6.1
4 PERICLES BANKO
7.6.2 // 5.8.3.4
8.3.4.7.6.2.1.5
4 KING CAN BANKO

42 TL // 156.8 TL

FOTO FİNİŞ'TEN SON DAKİKA ADANA!

NALKAPON ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

WOLVERHAMPTON TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.