11 Aralık Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da müthiş kurgularıma hasret kalmışsın. Her gün sayfama girip "Dayı'm yine üstün altılı bilgisiyle hazırladığı müthiş kurgusunu paylaşmamış. Acaba bugün kimi tek attı" diye etrafındaki yardakçılarına sorar olmuşsun. Korkma yeğen, Dayı'n ölmedi.

Müthiş bankomun adını görür görmez kahvecinin çırağını çağırdım. Onu test etmek için gavurca olan adını Türkçe yapmasını söyledim. Yarım saat düşündü ama bulamadı. Çaykur Rıza'yı çağırdım, o da bilemedi. Eski dostu Mütercim Necati'yi aradı. O da çok düşündü ama bir türlü müthiş bankomun adını Türkçeye çeviremedi. Hiçbirinin gavurcası yetmedi. Onları yanıma çağırdım, etrafıma toplandılar. Müthiş bankomun adının yedinci his olduğunu söylediğimde şoka girdiler. Üstün gavurca bilgimin karşısında diz çöktüler. Nereden bildiğimi sorduklarında onları gençlik yıllarıma götürdüm.

O zamanlar gençtim yeğen, tığ gibi delikanlıydım. Amerikalılar çok çaresizdi. Bazı seri katiller ülkelerinin her yerinde ölüm saçıyordu. Bir gün Vayt Havuz'da gizli bir toplantı yapan Amerikan Reisi, FBI Reisi'ne dönüp "Bana bak Tim, sana söyleyeceklerimin acı ama gerçek olması mümkün. Bizi bu işten kurtarsa kurtarsa bir Türk kurtarır. Onun adı Nalkapon. Üstün altılı bilgisini çözmesi için CIA'yi peşine takmıştım. İlk önce altıncı hissinin çok kuvvetli olduğunu düşüp yanılmış olmamız söz konusu. Onu incelemeleri için İsviçreli bilim adamlarını görevlendirdim. Onda hiç kimsede olmayan bir özellik var. Yedinci hissi çok kuvvetli. Koşuları bir bakışta çözüyor." dedi. FBI Reisi, küçük dilini yutmuştu. İlk uçağa atlayıp Çaykur Rıza'nın kahvesine geldi. Üstündeki siyah takım elbise, gözündeki gözlük, elindeki bond çanta onu ele vermişti. Kapıdan girer girmez ona seslenip "Hoş geldin FBI Reisi!" diye seslendim. Olduğu yerde çakılıp kaldı. Elindeki çantayı yere bırakıp gözlüğünü çıkardı. "Beni nasıl tanıdın, bu gizli görevden sadece Amerikan Reisi'nin haberi var. Türk hükumetine bile haber vermedik." dedi. "Seni ilk bakışta tanımış olduğum söylentileri doğrudur." dediğimde önümde diz çöküp "Kurtar bizi Nalkapon diye yalvarmaya başladı."

Ona derdini sorduğumda seri katillerin ülkeyi sardığını, ellerinin kollarının bağlandığını anlattı. Hemen onunla Amerika'ya gelmemi istedi ama ben ona gerek olmadığını söyledim. Ondan olay yeri fotoğraflarını istedim. Şüphelilerin fotoğraflarını da masaya koydurdum. Bütün cinayetleri çözmem birkaç dakikamı aldı. Ona hangi cinayeti hangi seri katilin işlediğini söyler söylemez Amerika'daki ortağını aradı. Sonra da haber beklemeye koyuldu. Saat başı telefon çalıyordu. Söylediklerimi tek tek yakalamışlardı. Hepsi de bülbül gibi ötmüştü. FBI Reisi Tim, onunla Amerika'ya gidersem bana aylık iki milyon dolar maaş verebilmesinin mümkün olduğunu söyledi. Ama teklifini elimin tersiyle ittim. Ona dönüp "Bana bak Tim, her ne kadar seni de, Reisi'ni de, ülkeni de sevmesem de insanların ölmesine sessiz kalamadığım, sana da bu yüzden yardım ettiğim söylentileri doğrudur. Değil iki milyon dolar, bana Rotşiller Ailesi'nin bütün servetini verseniz de ülkemi bırakmam" dedim. 

Bunu duyan Tim, hüngür hüngür ağlamaya başladı. Ülkeme bağlılığım onu çok duygulandırmıştı. Hemen Amerikan Reisi'ni arayıp görevi bıraktığını, bundan sonra da dizimin dibinden ayrılmasının mümkün olmadığını söyledi. İşte o gün bugündür FBI, CIA, bir de Amerikan Reisi peşimde yeğen. Kurulu düzenlerinin bozmam, ajanlarını kendime biat ettirmem onları çok öfkelendirdi. 

Tim'i Çaykur Rıza'nın yanına garson olarak yerleştirdim. Biraz Türkçe, biraz da garsonluk öğrendikten sonra Eminönü'nde bir otele gönderdim. Orada çalışırken tanıştığı Alman bir turistle evlenip Almanya'ya taşındı. Arada sırada beni arar, halimi hatrımı sorar. Gözlerinden öperim Tim.

Neyse yeğen, lafı fazla uzatmayı sevmem. Müthiş Bursa kurgumla seni baş başa bırakıyorum. Şansın bol ola. 

HASAN KURTULUŞ'UN BURSA TAHMİNLERİ

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

Black Wasp yerine Escamilo eklendi. 13.26

2.11.1
5.3.1.2 // 14.9.10.11
2.4.6.5.12
7 SEVENTH SENSE BANKO
6.2
5.3.7.2.1.16.6.4.11.15

84 TL // 168 TL

BÜLTENLERİN VE YAZARLARIN BURSA TAHMİNLERİ


Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.