11 Aralık Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

AKKUŞBEY-BARLIKEFE-ÜLGENBEY

Selçukoğulları Araplarda iyi at çıkarıyorlar. Belki şampiyon olmuyor ama orta sınıf Araplarda iyiler. Akkuşbey de bunlardan biri. Barlıkefe de ekürisinin potoda kaybettiği koşuda etliye sütlüye pek karışmadı. O gün kazansa bugün burayı şartı dolduğu için koşamayacaktı. Üstüne de Kadir kardeşimi atmışlar ki tam stilinde bir safkan. Çıktığı gibi bitirmesi beni şaşırtmaz. Ülgenbey, İstanbul macerasından sonra kendi kulübüne döndü. Kaba kumda farklı bir yarış yapacaktır. 

SEVENTH SENSE

Bu sene yarış kazanamadı ama pek de yarış koşmadı. Onu da unutmamak lazım. Ocak ayından sonra Haziran'a kadar, Ağustos'tan da Kasım'a kadar pist yüzü görmedi. Ama Kasım'dan bu zaman kadarki süreci de idman pistinde verimli geçirdi. Alpdağı'nın yem kenteri yaptığı gün ikinci olmuştu. O gün ikinci olan aslında kazandı da denilebilir çünkü Alpdağı yanına kimseyi yaklaştırmadı. Geridekileri ayrı bir grup olarak düşünürsek Babaavcı, Obrada, Akarcakhan'ı geçtiğini söyleyebiliriz. Bu defa Özcan kardeşim gelmiş. En son Güzel İzmir'de binmişti. Toplam dört kere üstündeydi, bir kere kazandı. Bugün ikincisi için piste çıkacaktı ama ceza alınca kısmet başkasına, diyebiliriz. Yarın Murat Gündüzeli kardeşimin binmesini bekliyorum. Birincilik hasretine son noktayı koyar. 

MEMDUHA HANIM-GİDERAYAK

Memduha Hanım son koşusunda virajı en gerilerde döndü, jokeyi bir türlü hakim olamadı ama o durmadı. Bastırdıkça bastırdı, arttırdıkça arttırdı. Sonlarda farkı epey kapattı ama geçemedi. Bugün ekürisiyle beraber güzel bir taktik yarışıyla sonlarda avlayabilir. 

NEHİRİNOĞLU-FEYAT BABA

Ahmet Çelik kardeşim bindiğinden beri gözüm Nehirinoğlu'nun üstünde. Son dördüncülüğü fena sayılmaz, bugünkü grup daha uygun görünüyor. Koparabilir. Feyat Baba da takibimdeki atlardan biri. Bu mesafeleri bir solukta bitirir, kimsenin ruhu bile duymaz. 

NALKAPON BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

2.1.11
5.3.1.9.2
2.1.4.6
7 SEVENTH SENSE BANKO
6 MEMDUHA HANIM // 2.14.8
1.2.3.5.8.16.6

29.4 TL // 117.6 TL

BÜLTENLERİN VE YAZARLARIN BURSA TAHMİNLERİ

Etiketler

Yorum Gönder

1 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.