07 Aralık Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri (TUTTU 207 TL)

Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün zımba gibiyim haberin ola. 

Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimle yaptığım kripto görüşmede bana dedi ki:  Dayı'm, ilk ayakta her ne kadar The Last Lion'ın kazanacağı konuşulsa da sen yanına tuttuğun atları yaz. İkinci ayakta dinamit lokumlarından biri patlayabilir. Ama Miss Jasmin'le Lady Lipa'nın da fişek gibi olduğunu duydum. Üçüncü ayakta da dinamit lokumlarını sıralamadan önce Özburgaz'ı yazmayı unutma. Aldığım istihbarata göre üçüncü ayakta Sideli, Mister Bond, bir de Rasim Kaptan'ın arasından su sızmazmış, haberin ola. Beşinci ayakta senin de müthiş bankon olduğunu bildiğim Zor Müzeyyen'i kimse geçemez. Son ayakta da vereceğim üç atın arasına kimse giremez. Ezergeçer, İndian Sonata, bir de Günferay. Ellerinden öperim.

Ona sadece şunu söyledim: Bana bak Cemo yeğen, her ne kadar üstün altılı bilgim de bana beşinci ayakta zor Müzeyyen'i banko verse de bugün hiçbir ata güvenemediğim, seni dinleyeceğim söylentileri doğrudur. Gözlerinden öperim.

Bakıyorum da bazı kesimler gücümü tartışmaya açmış. Feyzbukta mükemmelliğim hakkında konuşmalar yapıyorlar. Onların kimin adamı olduğunu biliyorum. Aldığım istihbarata göre hepsi paralı sitelerin yardakçıları. Beni çekemeyen anten taksın yeğenim. Üstün altılı bilgimin gücünün sınırlarını ben bile bilmiyorum. Canım isterse her gün altılıyı bulurum, bu böyle biline. O zaman sürekli tetikte yaşamam gerekmesi söz konusu olacağı için bu riski almıyorum. TJK Reisi, Amerikalı Para Baronu Rotşiller Ailesi, CIA, FBI, MOSSAD, KGB, Amerikan Reisi Bıdık yine peşime düşer. Beni ortadan kaldırmak için beraber çalışmaları mümkün olur. Şimdi hepsini birbirine kırdırma taktiğiyle kendimi koruyorum yeğen. Her an her şey olabilir. Şansın bol ola.

SERKAN YAŞAR'IN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

3 THE LAST LION // 7.8.4.5.6
4.2.1.3.8.6.5
2.1.3.4.5.7
5.3.4
4 ZOR MÜZEYYEN BANKO
3.6.12

26.46 TL // 153.76 TL

ALTILI GANYAN 207 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

YARIŞ BÜLTENLERİNİN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZYorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.