07 Aralık Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri

SILVER ORBIT: Son koşusunda düzlüğe dolu kantarma çıkmıştı ancak Kadir Tokaçoğlu'nun safkana devrini doğru yerde kazandırmamış olmasının bedelini de sonlarda güçlü gelen rakibine boyun eğerek ödedi. Hatta biraz daha mesafe olsa ikinciliği bile kaybedecekti. Kimi zaman jokeylerimiz taylardan yeterince güveni alınca bu tip hatalar yapabiliyorlar. Bugün daha temkinli bineceğini düşünüyorum. 1300 metre mesafeli kum pist yarışından 1.22 derece ile ayrılan Silver Orbit'in derece olarak rakiplerinden epey iyi olduğunu da söylemek mümkün. Bugün daha kontrollü sevk ve de idare edilirse kazanacaktır. 

UNKNOWN LOVE: Şimdiye dek kum pistte katıldığı üç yarıştan da çok kolay birinciliklerle ayrılan Unknown Love, bahsi geçen bütün koşularını Bursa'da yaptı. Son üç koşusuna bakıldığında Bursa'da uzun mesafe çim pistteki açık yarışta Uğurbey ve de Petrocelli'ye geçilirken hemen sonrasında yine Bursa'da bir kısa vade yarış kazandığını görünüyoruz. Son olarak ise İstanbul sentetiğinde koşan kısrak Malamoja, Prior, Moorland gibi üst düzey kısraklarla çok az farklarla bitirip üçüncü oldu. Belki de o gün önde tempo yüksek başlasaydı, sonlarda çok daha farklı bir yarış izletebilirdi. Bugüne dönecek olursak Tomiris ve de İnnovation'ın varlığı yarışın Unknown Love'ın istediği tempolarda seyredebileceğini gösteriyor. İkisinden birinin önde çok hafif tempo ilerleyebileceğini sanmıyorum. Öyle olursa Unknown Love, yakın takip ederek sonuca gidecektir. Daha önce benzer bir yarış yapmıştı. Kantarmasına çok hakim olan jokeyi Mustafa Çiçek ile start alacak olan safkanın bugün potoyu önde geçmesini bekliyorum.

Bugünkü Bursa yarış programında ilginç neticeler çıkabileceğine inanıyorum. Bankomuz bizi yanıltmazsa ikramiyeye uzanabileceğimizi de düşünüyorum. Bugün vaktim bol olduğundan Kocaeli'ye de çalışabildim. Şablonumu ve de yorumlarımı hazırladım. Onu da yarın öğlen saatlerinde paylaşacağım. Herkese bol şans diliyorum. 

SERKAN YAŞAR'IN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri

Kupon bedeli 151.2 TL olarak yanlış hesaplanmıştır. İlk ayakta Ocius yerine Başbela eklenmiştir. 13.40

2.10.4.3.8.6
11 SILVER ORBIT // 6.2
3 UNKNOWN LOVE BANKO
2.1.4.8.7
3.4.2
3.4.2.7.10.5.8.11.1

50.4 TL // 170.1 TL

FOTO FİNİŞ BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.