05 Aralık Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

UNCHAINED MELODY-KARA DERVİŞ

Eğer Yılmazhan'la Mine Of Fire kapışırsa Unchained Melody için birincilik mücadelesinin içinde olmak zor olmaz. Çünkü Pastor de onları yakın takip edeyim derken tükenip gider. Yine de önde bir çekişme ihtimali bana yüksek görünüyor. Unchained Melody, sekiz ay sonra gördüğü yarışlarla iyice kendine geldi. Aprantiden alınıp jokeye verilmesi de tesadüf değil. Karaderviş, apranti kardeşim Vedat Abiş'le 1000'i 1.02 gibi iyi bir idman derecesi çıkardı. O da kum performansı farklı bir at. Bu sene Ankara'da bu mesafede İnnovation'ı, Obrada'yı geçti. Onun da stiline uygun bir koşu olduğu söylenebilir. 

PORTRAIT OF LADY-SAYRA KIZIM

Portrait of Lady, daha üçüncü yarışında klasını gösterdi. Bu seviye atlar arasında daima ben de varım, dedi. Bugün Ercan Çankaya kardeşim binmiş, grup da müsait. Tek rakip görüyorum, o da Sayra Kızım. İlk koşusu dışında kumda ilk defa koşuyor. O yarışında da dördüncü olmuştu. Ama orjine bakarsan tam bir kumcu olduğunu, en azından kumda çimden daha iyi koşabileceğini rahatlıkla söyleyebilirim. Bir kardeşi Gray Tail, diğeri de Rowdy. İkisi de çimde adım atmıyor. İyi birer kumcular. Sayra Kızım'ın da öyle olduğunu düşünüyorum. Adana kumunda kendini bulacaktır.

EL COMPADRE

Bu gruba gücü yeter. Hem anneden hem de babadan kardeşi El Assesino kadar iyi olmasa da fena at değil. Ankara'daki son iki yarışı da sert gruplardaydı. Üçüncülükleri göz alıcı. Birkaç hafta önce Adana'ya getirildi. Burada iyi hazırlandı. Şimdiye kadar hep çimde koşmuş olsa da kumda hiç sırıtacak bir at değil. Bu grupta, Burhan Kılınç kardeşimle ilk buluşmasında birinciliği göğüsler.

SALİM KAFA ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

9.3 // 6.1
4.8.2.1.5.9.10.12
5.7.6.3.1.2
1.5
2 EL COMPADRE BANKO
1.7.3.11.6.9

80.64 TL // 161.28 TL

YARIŞ BÜLTENLERİNİN ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.