Her ne kadar müthiş İzmir kurgumla şov yapsam da, bankolarım resital yapıp cebimi şişirse de gücümün sınırlarını bilmediğim, yaptıklarımın yapacaklarımın teminatı olduğu, bu paraların beni tatmin etmediği söylentileri doğrudur. 

Dün müthiş İzmir kurgumu el altından oynayan Yancı Hikmet, mahalledeki çocuklara büskövit, jelibom, bir de ciklet dağıtmış. Bu derenin suyu nereden geliyor, diye soranlara da, Dayı'm sağ olsun, demiş. Onu gözlerinden öpüyorum. 

Karşıyakalı Cemo yeğenim dün akşam beni arayıp tebrik mesajı gönderdi. Müthiş İzmir kurgumun tutması onu mutlu etmiş. Üstün altılı bilgimle neler yapabileceğimi kestiremediğini söyleyip durdu. En az 60 bin gaymelik bir kurgu bekliyorum Dayı, dedi. 

Bugün süper çalıştım yeğenim. Mayın dedektörlerim bütün bülteni tarayıp bombaları buldu. Sana düşen, doğru ganyana gidip erkenden sıraya girmek. Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu bekleyip kalkar kalkmaz TJK'nın sayfasını açacak en az 165.000 yeğenim var. TJK sayfasının çökmesi an meselesi, haberin ola. 

Son günlerde popülerliğim yine artıyor. Sayfamdaki beğeniler çoğaldı. Gücümü tartışanlar bir köşeye çekilip pusuya yattı. Paralı siteciler korkudan kaçacak delik arıyor. Gizli telefon gruplarında beni nasıl bitireceklerini konuşuyorlarmış. Yakında hepsinin batıp vizite ücretini düşürmeleri söz konusu olabilir. 

Benim adım sürpriz, soyadım bomba yeğen. Sakın unutma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

BÜLTEN VE YAZARLARIN BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

5.4
4.5.3.10.8.7.11.2
7 HOUCLINI // 1.4.10
2 KUDDUSİ BANKO
3.1.6.10.12.2
4.8.5.1.2.12.14

35.28 TL // 141.12 TL