03 Aralık Hasan Kurtuluş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

KASALINA

Bu grubun atı değil. Eski yarışlarını geçtim, son iki koşusundaki görüntüsüyle burada koşsa çok rahat kazanır. Bir de son koşusundan önce idman eksiği vardı. Ona rağmen fena koşmadı. Kumda koştuğu iki yarışın birini kazanmış olması, sentetikteki iyi yarışları Kocaeli'de de iyi koşacağının delilleri. Tolga Yıldız kardeşime bugün çok güveniyorum. İnşallah, beni burada da mahcup etmeyecek.

BANA MÜSAADE

Daha ilk yarışında ortaya bir fark koydu. Sonra İstanbul'da kimlerin arasında favori koştu. Alemin Kralı'na potoda geçildi, Karaçelik, Bodrum Kalesi, Sakalaydın, Yetim Ahmet, Daloğlu arasında sırıtmadan koştu. Hem de o gün AGF'de ikinci at oydu. İki ay geri çekildi. Son bir ayda idmanlarına hız kazandırıp formunu buldu. Üstüne de Kaizbert üstadı Tolda Yıldız kardeşim bindirildi ki bugün tadından yenmeyecek bir yarış bekliyorum. Kazanırsa keseyi doldururum, kazanamazsa da, bana müsaade, deyip yarına bakarım. 

Bugün Kocaeli programın patlamaya hazır bomba gibi. İlk dört ayakta pimler çekilmiş. Favorilerin en ufak hatası plaselerin değil, bombaların yolunu açar. Biz de üzerimize düşeni yapıp her ayağı didik didik ettikten sonra sürpriz yapabilecek atları seçtik. Gerisi nasip, gerisi kısmet. Şans sizinle olsun.

YARIŞ BÜLTENLERİNİN KOCAELİ TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

4.6.7.9.2.3 // 10.11
6.4.1.3.2.8 // 12.10
2.3.5.6.4.8 // 10.12.13
2.1.5.7
8 KASALINA BANKO
6 BANA MÜSAADE BANKO

60.48 TL // 161.28 TL

DÜŞÜK BÜTÇELİ AFRİKA TURFFONTEIN YEDİLİ PLASE/ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler

Yorum Gönder

1 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.