03 Aralık Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri

KARAMAÇA: İlk iki koşusunu ikinci olarak tamamladı. Cemcem ve Rubicon gibi kaliteli atların kardeşi. Orjini biraz daha uzun mesafeleri işaret etse de uzayan 200 metrenin bile safkanın yarışına büyük etki edeceğini düşünüyorum. İlk iki koşusunda da virajı en gerilerde dönüp çok kuvvetli sprintler atarak büyük ara kapatmıştı. O yarışları safkanın ilerleyen dönemde uzayan mesafelerde farklı yerlere gelebileceğinin de bir sinyali, denilebilir. Başta da söylediğim gibi, 200 metre daha da uzayan koşuda yine sonlarda güçlü gelerek rakiplerini geçmesini bekliyorum.

İZMİRİN DAĞLARI: İdman pistindeki görüntüsü bu yarışı kazanabilecek duruma geldiğini gösteriyor. Düşük seviye safkanlar olduğunu düşündüğüm grupta Özcan Yıldırım faktörü ve iyi hazırlıklarıyla ön plana çıkıyor. Startla birlikte erken öne düşüp çıktığı gibi bitirmeyi deneyecektir. Aşağıdaki safkanlardan biri önde gitmeyi seçerse de onu yakından takip edip düzlükte ayırarak muhtemelen geriden gelecek olan Dev Adam'la bir mücadeleye girecek ve bu çekişmenin galibi kazanan olacaktır. Yine de hazırlıklarında çok farklılaşmış gördüğüm safkanı kalite jokeyiyle rakibinden daha ön planda tutuyorum. 

EL PATRON: 1200 ila 1400 metre mesafeler arasında dokuz birinciliği bulunan safkan, tam bir kısa mesafe atı. Bu mesafeler dışında bir defa 1700 metrede kazandı. Kum pistte iki kez potoyu önde geçen safkanın 1400 metre kum pistte henüz birinciliği olmasa da katıldığı beş koşuda yalnızca bir defa ilk üçten düştü. Safkan, süratli giden yarışları seviyor. Bugün Look Star ve Serpinti'nin varlığı bu yarışın yüksek tempo koşulacağını gösteriyor. Normalde arka grupta gitmesine alıştığımız safkan, bu mesafede 63 kiloyla katıldığı son koşusunda ayağına çabuk süratli safkan Aytemiz'e yapışınca sonlara elinde bir şey kalmadı ve üçüncülükte bitirdi. Bu defa her zaman yaptığı gibi koşuyu orta grupta takip ederek düzlükte dışarıya açılıp bilindik yarışını yapacaktır. Hazırlıklarını beğendiğim safkanı, başarılı aprantisi ile banko yazacağım.

NALKAPON DAYI'IN İLK AYAK BANKOLU İZMİR TAHMİNLERİ YAYINDA!-TIKLA

Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

8 KARAMAÇA BANKO
5.3.2.1.9.6
2 İZMİRİN DAĞLARI // 1
4.2.6 // 5.7.9
1.5.2.8.9.6
6.1.2.5.4

37.8 TL // 151.2 TL

2. ALTILI

4.2.6 // 5.7.9
1.5.2.8.9.6.4
6.1.2.5.4
3.2
1 EL PATRON BANKO
1.6.2 // 7.5

44.1 TL // 147 TL

YARIŞ BÜLTENLERİNİN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.