TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

01 Ocak Serkan Yaşar Kocaeli At Yarışı Tahminleri (TUTTU 198 TL)

01 Ocak Serkan Yaşar Kocaeli At Yarışı Tahminleri (TUTTU 198 TL)

KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ANCK SUNAMUM: İstanbul'da birkaç kazanıra girip şanssızlığını kıramayan Anck Sunamum, daha evvelinde burada bir yarış koşup başarısız olmuştu. Aslında kum pistte çok daha iyi koşmasını beklediğim safkanın o yarışında pistin ıslak olmasının olumsuz etkileri olmuş olabilir. İstanbul'daki son koşusunda virajı en geride dönüp en dışarıya açılarak buradan çok etkili bir sprint atan Anck Sunamum, 1.12 derece içerisinde bitirirken maidenden çıkmaya ne kadar hazır ve de istekli olduğunu gösterdi. Grubun en tecrübeli atlarından biri olmasının yanı sıra değişen jokeyinin de performansına olumlu etkileri olacağına inandığımdan uzayan mesafede günün bankosu olarak öneriyorum.

ANGEL OF HONOUR: İki yarış öncesinde 1400 metre sentetik pistte beyaz bayrak ayna yarışı  yapmayı deneyen ve de potoda sert rakibi Captain Marvel'a avlanan safkan, bir sonraki yarışında liderliği alamamasına rağmen düzlüğe çok diri çıkmıştı.  O gün mesafesinin de kısa olması, önde sert giden yarışın son metrelerinde performansını çok olumsuz etkilediğine inanıyorum. Bu defa iyi bir start çıkışı alabilirse öne düşüp bitirebileceği bir grup var. 

Not: 1 Ocak İzmir ve de 2 Ocak İstanbul tahminlerime şablonun altındaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Yeni yılınız kutlu, şansınız bol olsun.

JOKEYLİĞİ BIRAKAN SELİM KAYA'NIN ŞOKE EDEN AÇIKLAMALARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

1 OCAK KOCAELİ ALTILI ŞABLONUM

3.2.1.6.4.7.5.8
1 ANCK SUNAMUM BANKO
4.6.2
4.5.6
2 ANGEL OF HONOUR // 7.4
6.12.2.4.7.11.8.3

40.32 TL // 120.96 TL

ALTILI GANYAN 198 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

SERKAN YAŞAR'IN 1 OCAK İZMİR VE 2 OCAK İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YARIŞ BÜLTENLERİNİN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İNGİLTERE SOUTHWELL VE ABD GULFSTREAM TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler

Yorum Gönder