TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

01 Ocak Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri

01 Ocak Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri

 

İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

GÖKÇE STAR: Tempoyu belirlemeyi seven Gökçestar, son koşusunda Tuncer gibi formda ve de güçlü bir rakibinin presine maruz kalınca koşunun sonunu getiremedi. Elbette öyle kısa mesafede, Tuncer'le kapışıp dayanmak zor. Bu grupta ise öne çıkıp liderlik konusunda ısrarcı olacak bir rakip yok. Bu da Gökçestar'ın çok işine gelecektir. Startla birlikte alacağı liderliği bu rakipler arasında potoya dek koruyabileceğine inandığım Gökçestar alternatif tekim olacak. 

BÜTÜNAY: Hem pisti hem de mesafeyi seven safkan, bugün tam dişine göre bir grupla karşılaşacak. İstanbul'da sert gruplarda iyi işler çıkaran Bütünay, daha evvelinde İzmir'de benzer grupları geçerken İstanbul'da daha sert rakiplerini geride bırakmıştı. Bugün ön tarafta tempo fazla yükselmeyecektir. Arka grupta yer tutacak olan Bütünay'ın binicisi Mehmet Kaya da ön tarafa fazla avans vermeden düzlüğe çıkacaktır. Düzlük üzerinde Vaseem ile bir birincilik mücadelesine tutuşaklarını, Bütünay'ın da bu mücadeleyi çok uzun tutmayacağına inanıyorum. 

1 Ocak Kocaeli ve 2 Ocak İstanbul tahminlerime de aşağıdaki bağlantıya tıklayıp ulaşabilirsiniz. Yeni yıl sizlere huzur, sağlık, mutluluk getirsin. Şansınız bol olsun. 

JOKEYLİĞİ BIRAKAN SELİM KAYA'NIN ŞOKE EDEN AÇIKLAMALARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

1 OCAK İZMİR ALTILI ŞABLONUM

8.7.6.1.4.5
2.9 // 4.5
3 GÖKÇE STAR // 1.2.5
3.1.2.4
6.8.4.5 // 7
3 BÜTÜNAY BANKO

33.6 TL // 134.4 TL

SERKAN YAŞAR'IN 2 OCAK İSTANBUL VE HASAN KURTULUŞ'UN 1 OCAK İZMİR TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BÜLTENLERİN İZMİR TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ABD GULFSTREAM TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler

Yorum Gönder