10 Kasım NEWCASTLE At Yarışı Tahminleri


NALKAPON BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Nasılsın yeğenim iyi misin? Bugün İmza günüm, hepinizi bekliyorum haberiniz ola. TJK Reisi'nin tam alnının çatalına imzamı atmam an meselesi. Artık zamanı geldi yeğen, gücümü ortaya koymam mümkün. Çimler büyüdü, yarışlar tam istediğim gibi, bültenlere bakınca gözlerim parlıyor. Cebimizin şişmemesi için bir sebep göremiyorum. Müthiş kurgum ilk ayağa bakıyor yeğen. Eğer gelirse, gücümü herkes görecek. Her ayağa dinamit lokumlarımı döşedim haberin ola. Biri patlarsa hepsi patlar. 

Büllük Adnan geçen gün 300 lira veren altılıyı bulmuş. Kahveye caka satarak geldi. Herkese çay söyledi. Ben içmedim. Yancı Hikmet gazoz içti. Ondan gelecek hayır Allah'tan gelsin. Ben cebimi şişirdiğimde çay yanına ikişer simit ısmarlarım çünkü güçlü olmak böyle bir şey. Çaykur Rıza da ona hürmet gösterdi, onunla görülecek bir hesabım var. 

Lafı fazla uzatmayı sevmem yeğenim. Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu görüyorsun. Sana düşen ganyana gidip onun yazılı olduğu müsveddeyi ganyancıya uzattıktan sonra yok etmek. Gözlerinden öperim şansın bol ola. Sayfamdan çıkmadan beğenini yapmayı unutma. 


Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.