Nasılsın yeğenim, iyi misin? Şu anda moralim çok bozuk. Sana verdiğim bütün oyunların beşte kalmasından bıktım. Artık canımın burnumda olması mümkün. Bugün müthiş bir çalışma yaptım. Üstün altılı bilgimi iki gün dinlendirip sonra fazla mesai yaptırdım. Kocaeli'deki yeğenim Karşıyakalı Cemo'yla istişare de yaptım. Her şey tastamam oldu. Artık şov zamanı. 

Beşinci ayakta koşan Kadhan bankom her ne kadar son yarışında sütçü beygirlerine geçilse de aslında fişek gibi olduğu, kısa mesafeyi gördüğünde yerinde duramadığı, bugün resital yapacağı söylentileri doğrudur. Sırf onun için İstanbul'dan gelen bütün teklifleri reddeden Mehmet Akyavuz yeğenime güvenim tam. 

Bugün kahvede taş konkende iki parti üst üste kazandım yeğen. Şansım geri döndü. Rakiplerim önümde saygıyla eğildiler. Kahveci elimi öptü, ben de çırağına bahşişini verdim. Böylece İstanbul altılı param da çıktı. Benimle nasıl oyun oynuyorlar anlamıyorum yeğenim, hepsini iki don bir gömlek bırakıp evine yolluyorum, ertesi gün yine gelip, Dayı var mısın, diyorlar. Yenilen pehlivan güreşe doymazmış, ben de başpehlivan olduğum için ünvanımı almanın peşindeler. Tıpkı kel tahminci abinin tahtıma oturmak için her gün hasetini göstermesi gibi. Onu kaç kere tuş ettiğimi hatırlamıyorum. Yakında onu yağlayıp kara kucak güreşi yapacağım. Ondan sonra sesi tamamen kesilecek. Her gün sayfama girip destan gibi yazılar yazıyor ama kaale almadığımdan kuduruyor, ona bugün bir çift lafım var: Davul bile dengi dengine keltoroş, git kendi dengini bul. 

Üst üste müthiş kurgular yapmamın beni rehavete sürüklemiş olması mümkün. Dünkü İzmir bülteninde dersimi aldım yeğenim. Artık ince eleyip sık dokumadan üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularımı vermemem söz konusu olabilir. Hepinizi gözlerinden öperim.


Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1.7.4.2.6.8
2 ONLY FOR LOVE // 3.6.7
3.2.1.6.8.10.4
1.6.2.3.7
7 KADHAN BANKO
4.2.6

14.7 TL // 176.4 TL