Her ne kadar son günlerde müthiş bomba bankolarım kötü koşsa da Nalkapon'un şovuna kimse mani olamaz. Sana vereceğim, üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Adana kurgumla cebini şişirmem an meselesi.

Bültene şöyle bir baktım da yeğen bir iki ayak dışında üstün altılı bilgimi zorlayan bir yarış bulamadım. Sanırım, yem kenteri yapmaya hazırlanıyorum. Favorilerimin resitaliyle beraber bombalarımın şovu gerçekleşirse cebimize takım elbise parası girer gibi. Bazı kesimler benden her gün bomba banko bekliyor. Onlara bir fıkram var:

Nasrettin Hoca birgün işten çıkıp eve dönüyormuş. Sonra mahallesindeki ganyan bayisine uğrayıp bülten almış. Oradan kahveye uğramış, arkadaşlarıyla iki parti taş konken oynamış. Son bir çay söyleyip etrafındaki yardakçılarına, yoruldum, diyerek süper lüks evine gitmiş. Kapıdan girince, ana çok yorgunum yatağımı ser, demiş. Yatağa girip bültenini açmış, ertesi gün altılıyı yakalamanın hayallerini kura kura yarışlara bakıyormuş. Uyuyakaldıktan sonra rüyasında aksakallı bir paralı siteci görmüş. Ona ertesi güne 1.05 bir atı banko vermiş. Nasreddin Hoca burun kıvırıp, bana 10 ganyanlı tek ver bu verdiğin at bültende de tek, demiş. Sabah uyanıp ganyan bayine gitmiş, yaptığı kupon yatmış, paralı sitecinin verdiği 1.05 banko da gelmemiş. Sonra o gün yine evine girip yatağına girmiş. Bu defa demiş ki rüyama Nalkapon gelsin. Rüyasına ben girmişim. Ona müthiş bir favori banko vermişim. Burun kıvırmış. Sabah ganyana gidip verdiğim müthiş bankonun yanına üç dört at yazınca başka yerden yatıvermiş yeğenim. Koşa koşa eve gelen Nasreddin Hoca kucağına öbür günün bültenini alıp yatağına girivermiş. Hanımı hocaya bir şey oldu diye korkmuş. Hoca efendi hayırdır bir şeyin mi var? diye sormuş. Hoca hemen cevap vermiş: Yok hanım Nalkapon'dan yarınki müthiş bankoyu öğrenmek için uyumam lazım, demiş.

Ne demek istediğimi sen çok iyi anladın yeğenim. Bugün Adana'da düşmanlara geçit yok yeğenim. Müthiş bankom son yarışında süper koştu, ona hayran kaldım. Kahvecinin çırağına koşuyu açtırıp açtırıp izledim. Her ne kadar bazı gizli bankolarımın kazanacağını bilsem de yanına birkaç dinamit lokumu döşedim, haberin ola. Son ayağa geldiğinde ganyanın en önüne sandalyeni koy, ayak ayak üstüne atıp puronu yakarken "Kahveci bana bir köpüklü kahve, ganyandakilere de benden çay." demeyi unutma yeğenim. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2.1.3.5.8
10.6.5.3.12
7 ALKANDROS BANKO
3.6.1 // 2
6.9.7.1.2.4
8.3 // 9.11

63 TL // 168 TL

2. ALTILI

6.9.7.1.2.4
8.3.9.11
3.9.6
8.3.12.4.11.6.5
5 ATLAS ÇİÇEĞİ BANKO
5 PURO // 7.12.2

35.28 TL // 141.12 TL