TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

22 Nisan Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri

22 Nisan Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri


9-TATANKA Açıkçası görüntü olarak idmanlarında en beğendiğim isimdi.İç pistte sürdüğü çalışmalarından sonra iki gün önce sentetik pistte 25//40 rahat yaparken dün sabah iç pistte kenter ile hazırlıklarını tamamladı. Start çıkışında problemi yaşamaz ise kazanma oranı en yüksek isim olarak göze çarpıyor. ampiyon Blaze To Wın ile tam kardeş olan 5-BLAZING GIRL Geçen ay piste kayıtlı olduğu ilk koşusundan tam hazırlıklarını yapamadığı için çıkarılan bir isimdi. İç pistte uzun süredir dereceli ileri ile dikkat çekerken 23//36 rahat galobu ile günü kapattı. Kurtel ekürisinin 2-BLUE WONDERFUL'un annesi Invıncıble Gırl yarış hayatına başladığı ilk altı koşusunda kolayca çim yarışlarında birincilikle tanışmıştı. Seri isim olduğuna inandığım taya şans verilmesi gerekir. Son çalışmasında akışlı görüntü sergileyen 7-PIN WHEL sırasıyla şans verdiğim isimlerdir.Daha geniş oynayanlar 1-BİRDELLO isimli tayı değerlendirebilirler.

6-AK FETİH Bu sezon katıldığı tek kısa mesafeli koşu hariç diğerlerinde yarış içinde belli bir yer edinen ve bir defa ise kazanmasını bile isim uygunlaşan rakipleri ve rakiplerine oranla hem jokey hemde kilo avantajı bulunmasından dolayı alternatif tekimdir.. Henüz istenilen seviyede olmadığı halde çeşitli illerde gördüğü koşuları sonrası uzun aradan sonra aprantisi Berkan Çığla ile piste çıkıp 28//43 rahat yapan 5-DURDEN sürprize en yakın isim olarak yazılabilir.Sene başında kazandığı H-17 koşu sonrası rakiplerine oranla daha etkili yarışlar sergileyen, son olarak KV-22'de dördüncülük elde eden 4-OĞLUMBARAN mesafe derecesi en iyi isim dinlenerek çıkacağı koşuda en son sırada şans verdiğim isimdir. 

3-TATVAN İNCİSİ Rakiplerinden daha kaliteli olmasına rağmen hem yaşının ilerlemesi hemde verdiği aradan etkileneceği düşündüğüm için bugün bir kaç rakibine de şans vereceğim.Son iki koşusunu kazanan son bir hafta da iç pistte çalışmalarını tamamlarken son işinde 23//36 rahat galobu ile dikkat çeken 4-FLASHING GRIL en ciddi rakip olacaktır. 5 ay sonra geçen hafta piste çıkıp galop niyetine bir yarış gören 1-CHERY CHERY LADY Bugünkü binicisi Saadettin Boyraz ile iç pistte 23//35 yaparken starttan çıktığı gibi kazanırsa şaşırmam. Geçtiğimiz yıl Flashıng Gırl'ün kazandığı koşunun ikincisi olduktan sonra 6 aylık ara verip Adana'da seri hazırlıkları sonrası,Ankara pistinde eksiksiz olarak hazırlanan 7-MISS HELIN sırasıyla şans verdiğim isimlerdir.

4-ENGEL YOK Uzun mesafeli maiden koşuyu kazanarak ilk birinciliği ile tanıştıktan sonra, son koşusunda sert rakiplerinin yanında yarışın hiç bir yerinden kopmayan isim iç pistte 24//37 rahat galobu ile hazırlıklarını tamamlarken uygun rakipleri arasında günün en sağlam bankosudur.


Etiketler

Yorum Gönder