Nasılsın yeğenim iyi misin? Bugün yeğenlerime müthiş bir kurgu yaptım. Her favorime de harika yorumlarımı yapacağım yeğen haberin ola. 

İlk ayağa bakıyorum da Kadir Tokaçoğlu yeğenim Akgün Reis'e binmiş. Onun çalışmalarını dikkatle inceledim. Uzun uzun çalışmalarında uçmuş yeğen uçmuş. Her ne kadar geçilmeyeceğini bilsem de ufakçı yeğenlerim tek atsın. İkinci ayağa iyi bak yeğen. Sana verdiğim müthiş tekin ismine dikkat et; Çakaçak. O kazandığında etrafına toplanıp kuponunu takip edenlere çak çak çak yapacaksın. Sonra da kafanı sağa sola çevirip caka satacaksın tamam mı? Dördüncü ayaktaki müthiş tekimin adını kahvecinin çırağına sordum. Bana dedi ki her zaman birinci demek Dayı. Onun için söyleyeceğim bir şey yok. Always First tekimi de ufakçı yeğenlerim iyi değerlendirsin. 

Dün bana Kolpakon diyenler oldu. Ne yapayım yeğenim Veli'yi basıp Süpürgeci Sülo yeğenimi sıkıştıranlara ayaklarından astıktan sonra kameraların önünde mi sallandırayım. Gücüme inanman için kendimi harap edemem. Her şey ortada. Bana karşı duranların zamanla önümde diz çöktüğü söylentileri doğrudur.