Bursa At Yarışı Tahminleri


Bursa At Yarışı Tahminleri


Bursa at yarışı tahminleri, altılı ganyan, at yarışı, sonuçlar, galoplar, bülten ve daha fazla içerik için yarış severin tek ve doğru adresi Sihirli Kantarma'ya hoş geldiniz. At Yarışı Tahminleri


COUNT ON YOU: Son koşularında formunu bulan ve katıldığı üç yarışın ikisini kazanan safkan bugün yine dişine göre bir grupta start alacak olmasıyla favorim.

GOLD FOOT: Sınıf olarak bu grubun üstünde olan safkanın bugün bir kez daha birinciliğe uzanmasını bekliyorum.

ÖZBİLGİN: Son ikinciliğinin ardından yeterli düzeye ulaştığını gördüğüm tay geçtiğimiz sezonun en başarılı aprantilerinden biri olan taze jokey Mehmet Keskin ile günün ikinci bankosu olarak değerlendirilebilir.

INDIAN RADJA: 1200 metre mesafeli koşularda oksijen duvarına çarpmayan safkanın kazandığı beş yarış da aynı mesafede. Pilotu iyi tanıyor.

Günün son ayağı sürprize çok açık bir koşu ve kuponumu buraya kadar atabilirsem rahat bir yarış izlemek istiyorum. Bursa tahminleri ile sizlere katkım olursa ne mutlu bana.

At yarışı tahminleri yaparken her zaman temkinliyimdir; çünkü buradaki sürpriz safkanların kazanma yüzdesi oldukça fazla. Hele bazı eküriler var ki canları ne zaman isterse o zaman birincilik hanesine adlarını yazdırıyorlar. Sürekli bir tabelada dolanma hevesi, göstere göstere kaybetmeler, yarış severin mağduriyeti ile sonuçlanan onlarca koşu.

Hele ki burada Murat Gündüzeli, Tolga Yıldız ve Kadir Tokaçoğlu var ki sormayın gitsin. Üçü arasında sürekli bir paslaşma ve sıraya girme söz konusu.

Yenilenen pist de bursa at yarışı tahminleri konusunda bizi yanılgıya düşürüyor. kısa mesafeli çim yarışları artık düzlükte koşuluyor gibi ama çok da keskin bir viraj yapmışlar, daha açılır açılmaz birkaç tay devrildi ve büyük kazalar gerçekleşti. Allahtan ki ölümle sonuçlanan bir hadiseye henüz rastlanmadı. Geçtiğimiz sene rahmetli Ömer Kaya’nın attan yıkılışı hala gözlerimizin önünde… Kaya ailesinin üst üste yaşadığı acılar gerçekten de çok üzücü; önce Ömer Kaya sonra da Arap atçılığına damga vuran isim Remazan Kaya'nın beyin kanaması sonucu yaşamını yitirmesi. Elbette bu durum özellikle Selim Kaya'nın performansına olumsuz yansıdı. Mehmet Kaya ona göre biraz daha dirayetli çıktı.Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.