GANYMEDE: Bundan iki yarış öncesinde Bursa'da kısa mesafede beyaz bayrak ayna yarışı yapan safkan, daha sonra kendisinden yaşça büyük atlar arasında bir de çim pistte koşup tabela dışında kaldı. Şimdiye kadarki koşularına bir göz attığımızda kum piste daha yatkın olmasının yanında, kariyeri boyunca elde ettiği iki birinciliğini de bugünkü jokeyi Mustafa Çiçek'le ve de bu pistte aldığını görebiliyoruz. Yarış öncesi hazırlıkları da etkili olan Ganymede'in Bursa'da gerçekleştirdiği 1000'i 1.03 çalışarak ve de 600'ü 36 rahat işlerindeki durumunu koşusuna yansıtıp bugün bir kez daha birinciliğe uzanmasını bekliyor, banko öneriyorum. 

TOROSDAĞI: Evvelki iki sene tam da bu zamanlarda pistlerin tozunu alarak üstü üstüne yarışlar kazanan Torosdağı'nın yine sevdiği mevsim geldi. Yarış hayatını incelediğiniz zaman Kasım-Mart ayları arasında çok etkili koştuğunu görebilirsiniz. Bugüne kadar 1600 metre üzerinde sadece bir defa, o da 1700 metrede yarış kazanmış olsa da rakiplerinin inişli çıkışlı performanslar sergilemesi güç ve de potansiyel bakımınından da birçoğunun kendisine denk olmasından sebep bugün etkili koşarak sürpriz bir sonuca imza atabileceğine inanıyorum. Süratli safkan Babamedet'in de varlığı işinizi zora sokacak olsa da ben, günün sürpriz adaylarından biri olduğunu düşünüyorum.

BLOOD ON BLOOD: Şimdiye kadar iki anadan kardeşi koşmuş olsa da biri kariyerine dört yaşında başladı, diğeri de bir kez koştu ve de yarış hayatı bitti. Talihsiz bir anne hattı diyebiliriz. Kısrak babası Corinthian, ülkemizde aygırlığa henüz başladı. Daha evvelinde yine kısrak babası olduğu Rowdy ve de Gray Tail isimli safkanlar 1200 ila 1500 metre arası toplam on bir yarış kazandılar ve de hepsi kum pistteydi. Türkiye'nin önde gelen atçılarından Kahraman harasından çıkan safkan, yarış öncesinde üstü üstüne iki defa 600 metrelik çalışma yapıp 36 çalışarak ve de rahat şeklinde dereceler çıkarmış. İlk yarışı için hazır gördüğüm Blood On Blood, birbirine denk atların bir araya geldiğini düşündüğüm bu maiden mücadeleden birincilikle ayrılabilir. 

FOTO FİNİŞ'İN BURSA TAHMİNLERİ <-- TIKLAYINIZ

Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

1.4.7.11.9.8
3 GANYMEDE BANKO
6.1 // 4.2
5.6.8.7.2
3.5.6 // 4.8
3.5.4.1

50.4 TL // 168 TL

YARIŞ BÜLTENLERİNİN BURSA TAHMİNLERİ İÇİN <--TIKLAYINIZ