29 Kasım Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

 Olmuyor yeğen, olmuyor! TJK Reisi peşimi bırakmıyor. Tam sana iki müthiş banko veriyorum, mayın dedektörlerimle her ayağı tarayıp bombaları buluyorum, üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu bir şekilde eline geçirip yarışları kuruyor. Yoksa bendeki bu güçle şimdiye kadar tevziyeyi almam mümkün olmalıydı. Amerikalı para baronu Rotşiller Ailesi'ni de arkasına aldıktan sonra onunla baş edememem söz konusu olmaya başladı. CIA, FBI, MOSSAD, KGB hepsi onlara çalışıyor. Ama daha son sözümü söylemedim, haberin ola. TJK Reisi'ne söyleyeceklerim var: Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın.

Bugün tedbili kıyafet sokağa çıktım. Bir de ne göreyim, peşimde pardesülü, siyah gözlüklü bond çantalı iki ajan. Nereye gitsem peşimdeler. Onları atlatmamın mümkün olmadığını anlayınca kahvehaneye gidip Çaykur Rıza'ya orta kahve söyledim. Bülteni önüme açıp çalışmaya başladım. Süpürgeci Sülo yeğenimle ayarladığım gizli görüşmeye gidemeyince iş başa düştü yeğen. Biraz çalıştıktan sonra elime aldığım mecmuayı okudum. Haberleri okurken ruhum daraldı. Yöro yine yükselmişti. 

Birden kapı açıldı. Mahalle takımından Dinazor Mustafa içeri girdi. Yanında da Kürek Osman, Amele Mithat, Balyoz Kamil vardı. Aklıma birden müthiş bir fikir geldi. Onlara gözlerimle "sus" işareti yaptıktan sonra kollarına girip evime götürdüm. Ardiyenin kapısını açıp kazma, kürek, balyoz, çuval verdim. Hiç konuşmadık. Ne yapmaları gerektiğini söylememe gerek yoktu. Dinazor Mustafa, bana dönüp gözleriyle "Anladım Nalkapon Dayı, emrin başım üstüne." dedi. 

Sen diyeceksin ki Dayı bunlar seni nasıl anlıyor? Yeğenim bu ajanlar haftalardır peşimde. En son sana 1000 gayme yakalattıktan sonra peşime taktılar. Telefonlarım dinleniyor, evim gözetleniyor, mahallenin üstünde sürekli helikopter uçuyor. Siyah minibüsler de her köşebaşında. Mahalledeki yeğenlerim durumu bildikleri için ne istediği hemen anladılar. Üst kata çıkıp evimin balkonuna oturdum Köpüklü kahvemi yudumlarken Amerikalı para baronu Rotşiller Ailesi'nin gizli ajanı Börberi Simith'le göz göze geldim. Birbirimize sert sert baktık. Birkaç saniye sonra bakışlarımdaki kudrete dayanamayıp kafasını çevirdi. 

İki saat sonra Dinazor Mustafa balkona geldi. Gözleriyle bana işaret edip "Tünelin hazır olması mümkün Dayı, sen bakıp onayladıktan sonra çıkışı kazmamız söz konusu olacak." dedi. Eğer tek kelime söyleseydi, Smith'in arkadaşı Dudak Okuyan Jek, işimizi bitirebilirdi. Bodruma indiğimde bir de ne göreyim yeğen, her yer kum çuvalı olmuş. Tünele girdikten sonra bir buçuk saat yürüyüp sonuna vardım. Ben diyeyim 15, sen de 20 km tüneli iki saatte kazmışlar. 

Tünelin sonuna vardığımızda Dinazor Mustafa yine bana bakıp gözleriyle "Dayı, tam üstümüzde Veli var. İstersen çıkışı, TJK Reisi'nin odasına açalım." dedi. Ben de ona "Onunla hesaplaşmamıza daha var yeğen, bir gün tevziye çekini elinden alırken gözlerine bakarak güldüğümde bu defter kapanır." dedim. Sonra da tüneli Süpürgeci Sülo yeğenimin ahırına götürdük. Ahırın ortasındaki deliği gören Sülo yeğenim korkudan donuna kaçıracaktı ki ben kafamı çıkarınca derin bir nefes aldı. 

Tünelden çıktım. Ceketimin iç cebine sıvıştırdığım bülteni çıkarıp önüne attım. Sonra da bir tane kalem verdim. Hiç konuşmadık. Ne demek istediğimi anlamıştı. İşini bitirdiğinde onun gözlerine gözlerimi diktim. Sonra kafamı tünele çevirdim. "Ben gittikten sonra buraya güzel bir kapak uydur Sülo, üstünü de samanla kapat. Her bültende benimle burada saat ikide buluş." dediğimi çözmüştü. 

Görüyorsun yeğenim, müthiş İstanbul kurgumu hazırlamak için ne zorluklara katlandım. Bundan böyle TJK Reisi'nin müthiş kurgularımı ele geçirememesi söz konusu olacak. Her ne kadar peşimde kırk ajanları olsa da, evimi gözetleyip telefonlarımı dinleseler de üstün zekam karşısında boyun eğdikleri, önümde diz çöküp yalvaracakları günlerin yakın olduğu söylentileri doğrudur.

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

4.3.1.2.5.6.8.9
13 REAL PATEK BANKO
2.1.4.5
2.4.6.8.7
1.3.5.9.7.8.11
3 SHARPA // 5

78.4 TL // 156.8 TL

2. ALTILI

Şablonda dördüncü ve beşinci ayağın yerleri yanlış yazılmıştı. Düzeltildi. 

2.4.6.8.7
1.3.5.9.7.8.11
3 SHARPA // 5
2.3.9.8.6.10.11.13
2 GÜLÜMOSMAN BANKO
11.10.5.2

Yorum Gönder

0 Yorumlar