OĞUZBOYLU

Bu sezon performasına bakınca burayı da kazanması gerektiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. YKK'da neredeyse aynı grubu geçti. O gün sonlarda zorlayan Babaismail de kayıt sildirince meydan ona kaldı. Bu yıl grup koşulara damga vuran Hışman kardeşimle de son iki koşusunda iyi anlaştı. Uzun lafın kısası, kendi yarışını yaparsa kazanır. 

Aklımı kurcalayan tek at var, o da Akyaka. Uzun mesafe kum yarışlarını çok sevmesi bir yana, YKK'da Özcan yer tutamayınca dışarıları gezindi durdu. Mesafe, zaman kaybetti. Ona rağmen dördüncülüğü fena değildi. Bu defa Sado iyi yer kaparsa çok şanslı olabilir. İdman pistinde de gördüm. Gökyüzü'nü makaraya alıyordu. Anladığım kadarıyla fişek gibi hazırlamışlar. Oğuzboylu'nun en ufak hatasını affetmez. 

REGARDLESS

Kumaşını, kalitesini, usta ellerden çıktığını daha ilk iki yarışında gösterdi. İlk yarışı maidendi. Kafayı aldı bitirdi. İkinci koşusunda kafayı alamayınca zorlandığını gördük. Demek ki önde gitmek, tempoyu belirlemek isteyen bir at. Elbette bütün bunları konuşmak için daha erken ama ilk iki yarış izlenimi böyle. Gruba baktığımız zaman Pixy hariç bütün rakiplerinin orta grupta ya da ön grubun arkasında giden atlar olduğunu görüyoruz. Pixy'de de Regardless'dan kafayı alacak potansiyeli ben göremedim. Özcan kardeşim numarayı alıp Regardless'ı düzlüğe de nefesli çıkaracaktır. Son düzlükte çarşı karışır ama bende rakiplerinden önde. 

VICTOR WOLLES

Bitcoin de çıktığına göre artık burayı banko yazabiliriz. Bugün her şey istediği gibi şekillenecek. Yarış düşük tempoda sürüklenecek, üstünde Şampiyon var. Yarışı milim milim okuyup ona göre binecektir. Ne Tolga'nın heyecanı ne de Çetin Taş kardeşimin acemiliği olacak. Soğukkanlı bir şekilde ya ikincilikte gider ya da kafayı alır bitirir. Orası Halis kardeşime kalmış. Ama benim gördüğüm o ki bu at oldu. Tıpkı kardeşi Cooger gibi yarışlar yapmaya başladı. Daha düne kadar handikap yarışlarda dolanan Victor Wolles, Grup 1 kazanabilir mi? Bence kazanabilir. 

SERKAN YAŞAR'IN ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş Ankara At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

2.5.4.6.1.3.7
4.7.1.2.10.5
5 OĞUZBOYLU // 7
3.1.2
4 VICTOR WOLLES BANKO
5.2.6.9.1.8.4.7

70.56 TL // 141.12 TL 

YARIŞ BÜLTENLERİNİN ŞANLIURFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

YARIŞ BÜLTENLERİNİN ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ANKARA AT YARIŞI GALOPLARI

ANKARA KOŞU İSTATİSTİKLERİ

YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR