Bugünkü Bursa sıkıntılı program, para verir. Biz de bu inancımıza yakışır bir şekilde şablonumuzu süsleyelim. 

KARATREN: İyi orjini nerede görsem tanırım. Kardeşi çok iyi bir kariyere sahip olmayabilir ama Kaizbertler böyledir, biri iyi koşar, biri kötü koşar. Hepsinde tendon var. Hangisi şanslıysa, talih yüzüne gülerse, yırtığı azsa ya da kendini toparlarsa kaliteli olur. Karatren uzun süredir sahada olan bir tay. Bir müddet çalışmalarına ara verdi, kentere döndü. Son iki çalışmasında iyi durumunu ortaya koydu. Onur Yıldız kardeşim de bindi ki benim gözümde bu yarış hedef oldu. Üçüncü kulvardan başlayacak olan safkanın adına yakışır bir şekilde kafayı alıp tren gibi bitirmesini bekliyorum. 

Gelelim diğer koşulara bıraktığımız füzelere ya da kafada tuttuğumuz atlara. İlk ayaktaki Bartuefe, son koşusunda Startay'a kafa tutmuştu. Daha önce 1800 'de iyi bir yarış yaptı. Yani mesafeyi koşacaktır. Ne onun ne de Sinyor Deniz'in kilosu yanıltmasın. İkisi de gruba göre iyi safkanlar. Çakırdağlı da geri sayanlardan, kazanmaya aç olanlardan. O da uygun grubu yakaladı. Kobra'nın kardeşi Never Lose, buranın bombasıdır. Favori Our Pride'ı da yazıp geçebiliriz. 

Kusursuz Güç yaptığı yarışlarla ha geldi he gelecek izlenimi uyandırıyor. Bu defa Çiçek kardeşimin binmesi ona olan inancımı güçlendiriyor. Feyat Baba bir süre geri alınıp zımba gibi yapıldı. Bugün can yakabilir. Boş kilosuyla grubun kalitelerinden Asteroid ihmale gelmez. Allıyarim de geri alınıp sorunları giderilen, daha önce iyi gruplarda iyi dereceler alan bir kısrak. Korkmadan yazalım.

Yarışın gidişatına bakınca iki kaçak, iki de önlerde gitmeyi seven atın varlığında ilk izlenimde Bırakın Gitsin için kolay bir yarış olacağa benzese de son koşusunda ağababalarının arasında liderliği alamamasına rağmen potoda ikinciliği bırakan Baba Avcı'yla barındırdığı potansiyelden zerre şüphe duymadığım El Mescalero da geniş kuponlara girmesi gereken atlar.

Ben beşinci ayakta plase ya da sürpriz diyorum. Bay Artu bana güven vermiyor. O yüzden yazmayı da düşünmüyorum. El değiştiren Like The Stars, yeniden Kair Tokaçoğlu kardeşime döndü. Çalışmaları da fena değil. Kazandığı yarışta beğendiğim Angel Pearl'le İstanbul'da çıkardığı dereceleri koşusuna yansıtmayı başarırsa birinciliğin en güçlü adayı gördüğüm Atalay, grup koşulardan sonra kendi klasına dönüş yapan Chasing Love da yazılıp bence geçilebilir.

İki iki iki derken ne zaman kazanacak bu at dediğimiz Eşrefoğlubeyi yine ilk önce yazılması gerekenlerden. Annesi şampiyon safkanlardan Başseklavi'nin hem anneden hem de babadan kardeşi olup babası da bir başka şampiyon Ayabakan olan İstanbul Muhafızı, biraz geri alındıktan sonra formu üst seviyelere taşınan Hüyük Kaplanı, derece biraz kötü çıkarsa bomba beklediğim Kızım Zeynep'le küçük oyunlar atlanabilir. 

NALKAPON DAYI'NIN BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

2.1.9.10.7
9 KARATREN BANKO
5.7.8.9 // 2.1
2 BIRAKIN GİTSİN // 1.3
4.5.1.3
3.6.5.14 // 11.12

22.4 TL // 151.2  TL

YARIŞ BÜLTENLERİNİN VE YAZARLARININ BURSA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SOUTHWELL AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ABD AQUEDUCT AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ