Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dayın zımba gibi; dinlendi, galobunu yaptı, yarışa hazır. Bugün son metrelerde yapacağım sprintle koşuyu kazanmayı planlıyorum bu yüzden en müthiş bankomu sona sakladım. Müthiş kurguma dikkat edersen mutlaka yazman gereken atları ayırdım. 

Benim gibi usta bir oyuncuyu artık tevziye tatmin eder yeğen. Teklerim havada uçuyor, bombalarım gizlenmiş. Üstün altılı bilgimi bir kez daha ortaya çıkarmamın zamanı geldi de geçiyor bile. Müthiş Kocaeli kurgum tuttuğunda Kel Tahminci Abi'nin suratını görmek istemem mümkün. Cebin şişse müthiş bankolarımın yanına ilaveni yapıp işini sağlama al öteki ayaklarda iğne girmez yeğen. Ben bu işte bir numarayım, bu böyle biline.

Bugün beni heyecanla arayan Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim, gücümün doruklarındayım Dayı'm, Kocaeli benden sorulur. Müthiş bankolarımın resitali seni çok şaşırtacak, dedi. Dediğine göre ikisinin de geçilmemesi, an meselesiymiş. 

Şimdi sitedeki yeğenlerime küfür eden densizlere bazı şeyler söyleyeceğim. Bana bakın densizler, sizi çiğ çiğ yerim. Beni eski günlerime döndürmeyin, ayağınızı denk alın. Veli'de sizi ahıra çekip atların pisliğini ağzınızla temizletirim. Sonra da padokta boynunuza eşek yazıp iki tur attırır, kum pistte atın arkasına bağlayıp sürüklerim. Hepinizin fotoğrafı elimde var, istihbaratım çok kuvvetlidir, haberiniz ola. Bir daha görürsem elimle koymuş gibi sizi bulur, seyis yeğenlerime yatağınızdan aldırırım. Bir daha da sokağa çıkamazsınız. Benim bir adımın da gaddar olduğunu söylememe gerek yok yeğen. Bunlar hep paralı sitecilerin yardakçıları. Onların tekerine çomak sokuyor olmamın onları çok fazla korkutuyor olması mümkün olabilir. Sabah akşam benden kurtulmanın planını yapıyorlar. Ama sen bir de ganyancı yeğenlerimle konuş. Hepsi de gizli telefon araması yapıp "Nalko'nun müthiş kurgusunu aynen yatır." diyorlarmış. Gücümün sınırlarını ben bile bilmiyorum.

Nalkapon Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri

5.2.1 // 6.8.3
2.7.6.11.1.4.3.8
6 ALTIN ZELE BANKO
2.7.5.6.3.1.4
1.3.2.9.7.5 // 11.4.6
7 KOCA SEYİD BANKO

50.4 TL //151.2 TL

->NEWCASTLE AT YARIŞI TAHMİNLERİ<-

->KOCAELİ AT YARIŞI GALOPLARI<-

->KOCAELİ KOŞU İSTATİSTİKLERİ<-

->YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR<-