HERGELE Çim sezonu kapandıktan sonra çeşitli illerde katıldığı koşularında en başta etkisiz performans gösterip, İstanbul sentetik kumda üç koşusundan iki defa üçüncülük çıkartan safkan koşunun en şanslı ismidir. Son yarışında 63 KG ile direnç gösterip rakiplerine son anda teslim olan isim yeniden sevdiği pist ve mesafede günün bankosu olarak öneriyorum:

LİRA LİRA-HİLL HEAD Bu pistte katıldığı 1200 metre çim pist yarışında sert rakipleri arakasında üçüncülükte kalırken seri isimler olduğu için mesafeye uyum sağlayamayan Lira Lira, daha önce birincilikler elde ettiği binicisi ve iyi hazırlıklarıyla ilk atımdır. Bu sen kum koşularında birincilikler elde ederken sert rakipleri geride bırakan  Hıll Head çim pisti yadırgamadığı taktirde rakiplerine üstünlük kurabilir. 

CANKARDEŞLER Uzun ara sonrası bir yarış görüp fazla sıkıştırılmayan şampiyon yeniden sevdiği çim pistte bugün foto finişe en yakın isim olarak görünürken usta jokeyi ile günün ilk bankosudur..

BUNGALOW İki yarış önce aprantisi ile kazanırken burada ki rakiplerinin bir çoğunu geride bırakan isim, son yarışında düzlük sprinti iyi olmasına rağmen hem binicisi apranti hemde ağır kilo ile koştuğundan dolayı tablanın hemen dibinde kendisine yer edindi. Usta jokeyi ile günün ikinci bankosudur..

YABANCI OTORİTE NEWCASTLE TAHMİNLERİ

Emaraaty grubun en kaliteli atı ve ara vermeden önceki son yarışı Grup 1 koşu. İngiltere'nin de bugün için en çok güvenilen atı. Rakipleriyle arasında oran anlamında da çok büyük bir fark var. Biz de ona güvenip kuponumuza banko yazalım. Herkese bol şans.