Bugünkü İstanbul yarışlarının ikramiyesinin yüksek olmasını bekliyorum. 

LEGEND OF LOVE: İstanbul ve Ankara'da kazandığı yarışlar sonrası yine Ankara'da kısa vadeli yarışta dördüncülükte kalan Legend Of Love, bugün yarışı önde kabullenecek birkaç rakibi olmasına ve ağır kilosuna rağmen grubun uygunluğuyla benim ön planda tuttuğum safkan. Bugün safkanın doğrudan liderliği almak yerine ikinci veya üçüncü takip edip düzlükte alacağı avansı potoya taşımaya çalışacağını düşünüyorum. 

ZABUN: Gazi koşusundan sonra katıldığı iki koşuyu da zorlanmadan kazandı. Bugün de başarılı jokeyi Halis Karataş'la piste çıkıyor. Kalite safkan; orta ve uzun mesafelerde ne denli etkili olduğunu şimdiye kadarki koşularında göstermişti. Bugün kendisinden yaşça daha büyük atlarla mücadele edecek olsa da yakaladığı iyi formu koşusuna yansıtırsa buradan da birincilikle ayrılabilir. 

Burada etkili olabilecek diğer safkanlar da az çok belli. Bilinen gücü ve kalitesiyle Sharpa her zamanki gibi kuponlardaki yerini almalı. 

Daha farklı kurgularda ise en son kazandığı jokey olan Gökhan Kocakaya ile tekrar buluşan Yamanlarbeyi ve son dönemde formunda büyük bir yükseliş olup bunu da son iki koşusuna yansıtıp sert gruplarda kazanarak ve yakın ara kaybederek burada da şanslı olabileceğini gösteren After Forever da yazılarak bu koşudan çıkılabilir. 

SEVİNSEVİL: Ani bir form sıçraması yaşayıp arka arkaya iyi yarışlar yapan, çok rahat kazandığı koşulara ilaveten Sinoplu Merve, Tumbul Çiçeği gibi atlara potoda kaybedip burada koşsa favoriler arasında olması kesin duran Tek Kurşun, Kesvacangün gibi atları gerisinde bırakan safkan, eğer önde kendi temposunu koyabilirse bir kere daha rahat bir birincilik alacaktır. 

Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

1.2.8.3.11.10
1.3.2.7.8.5.10.6
1.6.2 // 4.3.8
2.1.5.8
10.5
4 SEVİNSEVİL BANKO

80.64 TL // 161.28 TL

->BÜLTENLERİN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ<-