Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün yine müthişim. Mükemmelliğimi durdurmam mümkün değil.

Sene 1993, Cihangir'de kendime ev arıyorum. Her ne kadar anamla yaşasam da özel işlerimde kullanmak için üç oda bir salon, boğaz manzaralı, yüksek sosyeteye komşu, bugünün parasıyla aylık 8-10 bin gaymeye kadar lüks bir kat bulmak için bütün ajanlarımı seferber ettim. Taksim'de pavyonlarda tanıştığım dilberleri, dünyanın her yerinden gelen dostlarımı ağırlarken caka satmak istemem söz konusuydu.

Birgün Değnekçi İsmet, bana gizli bir arama yapıp '' Nalko, sana bir ev buldum, oturma yanına yat. En son katta, terası var, boğaz ayağının altında, apartman dilber dolu. Hemen yanıma gelirsen, kimse kapmadan tutmamız söz konusu'' dedi.

Onun yanına gittiğimde beni Seyyar Emlakçı Sahtekar Osman'a götürdü. Sahtekar Osman'la Cihangir Kahvesi'nde buluştuk. Çaylarımızı yudumladıktan sonra evi görmeye gittik. Değnekçi İsmet'in dediğinden de güzeldi. Hemen tuttum. Şimdinin parasıyla 8 bin gayme kiraya anlaştım. 9 kira peşin, 3 kira depozitoyu cebine sıvıştırdım. Değnekçi İsmet'e de hizmetlerinin karşılığında Adana dürüm yanına ayran ısmarladım.

Bir hafta sonra yeni aldım süper lüks mobilyalarla evin kapısına geldiğimde başkalarının benden önce yerleştiğini gördüm. O anda üstün zekamla dolandırıldığımı anlamam uzun sürmedi. Sahtekar Osman ortadan kaybolmuştu. Değnekçi İsmet korkudan aramalarıma cevap vermiyordu. Sonradan öğrendiğime göre gücümden korkup memleketine kaçmış.

Hemen istihbarattan arkadaşım Telekulak Necmettin'e gizli bir arama yapıp Sahtekar Osman'ın eşgalini verdim. Onu bulması on dakika sürmedi. Önceden belirlediğimiz yerde buluştuk. 10 katlı binanın çatısında önüme Sahtekar Osman'ı atıp ''Nalko istediğini yap. O artık yaşamıyor. Kayıtlara kalp krizinden öldüğünü yazdırdım. Cenaze namazı yarın kılınacak.'' dedi. Beni dolandırmanın bedeli ağırdır yeğen bu böyle biline. Sana bundan sonra ne olduğunu anlatmam mümkün değil. Her ne kadar sana karanlık geçmişim hakkında bazı tüyolar versem de bazı sırlarımın benimle mezara gideceği söylentileri doğrudur.

Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

2.1.3.5.6.7.11.9.10
1.3.2.4.7.8.15.12.13
2.8.6
3 RASTGO //1.7
3.2.5
2 GÜRGÜRBABA BANKO

51.03 TL // 153.09 TL