07 Kasım Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri (TUTTU 990 TL)

ŞAPŞIĞ: Annesi Cree Max, yarış hayatının ilk iki koşusunu kazanmıştı. Buradan hareketle safkanın iki yaşlılığında iyi koşacağı çıkarımında bulunabiliriz. Ayrıca idman pistinde, yeteri kadar kısa ve uzun galoba sahip olan tayın, Bekiroğulları'nın antrene ettiği bir diğer safkan olan Zirkon'a kolayca hakim olduğunu da görüyoruz. Kuzey Kafkasyalı ile aynı ahırdan çıkan safkan, ilk koşusunda Halis Karataş deklaresi ile de göze batmasıyla risk alınarak tek yazılabilir. 

SEVİNSEVİL: 1400 metre çim pistte kazandığı yarışın sonrasında 1900 metrede handikap 16 koşuda beşinci oldu. O koşusunda Son startında ise yarış başlar başlamaz liderliği alan safkan, önce Tekkurşun'un sonra da yarışı kazanan Sinoplu Merve'nin presine maruz kalmıştı. Ancak rakipleri bu ısrarından vazgeçince koşunun geri kalan bölümünde rahat tempoda gitti. Düzlüğe de nefesli çıkan safkan, son ana kadar direndi ve ayna önünde baş farkıyla birinciliği kaptırdı. Bugünkü rakipleri arasından temposunu bozabilecek bir isim göremiyorum. Ahmet Çelik'in de bindiği safkanın uygun da kilosuyla beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını bekliyorum. 

Grup 1 Yıldırım Beyazıd Koşusu: Kısa vade-handikap atlarıyla grup atlarını bir araya getiren ilginç bir yarış olacak. Burada fazla düşünmeye gerek yok. Formunu epey yükselten Babahancı, başarılı yarışlarını sürdüren King Serkan, mesafesini bulan Gray Ocean, üç yaşlılarda öne çıkan Deli Tahir ile Fire Of Kingdom'un sıralı beşli bahis için ideal isimler olarak duruyorlar. Diğer atlar arasında çok üst düzey bir yarış yapabilecek potansiyelde herhangi bir isim de yok. Ancak bu beşliden biri kötü koşarsa beşincilik için şansı olur diye düşünüyorum.

KUMMA//YEŞİLDALGA//BÜYÜKKALE: Yarış hayatının ilk koşusunda potoyu önde geçerken rakipleriyle arasında yaklaşık 20 boy olan Kumma ile aynı şekilde ilk koşusunu kazanırken ne denli güçlü bir at olduğunu son metrelerdeki aksiyonlarıyla gösteren Yeşildalga ikilisinin ön planda olduğu yarışta, idman pistinde çok diri ve canlı gördüğüm Büyükkale de mücadelenin içinde olacaktır.

Açık 2 Şerife Bacı Koşusu: Bu koşuda Spencer'a rakip olabilecek kapasitede olduğunu gösteren yalnızca bir safkan var o da Ceyar. Spencer'ın da koşmadığını düşünecek olursak yarışın favorisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Elbette iki yaşlıların bir arada olacağı bu mücadelede henüz kendini gösterme fırsatı bulamayan bir safkan da aradan sıyrılabilir. Örneğin Wu Zeitan, İstanbul'daki son yarışında tempo yükselirse ne kadar iddialı olabileceğini gösterdi. Çim pistteki başarılı koşularının ardından Sailor Kingdom, arka arkaya başarılı yarışlarılya Kocaalp, idman pistindeki görüntüsüyle Ookazi, Bursa'dan gelen kalite safkan Angel Of Love, son kazandığı kısa vadeli yarışla Think Positive de iddialı olabilecek safkanlar arasında gösterilebilir.

Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

1.8.9.6.3.7
6 ŞAPŞIĞ // 7.2.5
8 SEVİNSEVİL BANKO
1.3.2.7.8
2.3.6
1.13.8.4.6.10.9

44.1 TL // 176.4 TL

ALTILI GANYAN 111 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

1. ALTILI

5.2.1.3.4
1.3.2.5
2.1.4.5
1.8.9.6.3.7
6 ŞAPŞIĞ // 7.2.5
8 SEVİNSEVİL BANKO

35.28 TL // 134.4 TL

ALTILI GANYAN 878 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.


->BÜLTENLERİN ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ<-

->ANKARA AT YARIŞI GALOPLARI<-

->ANKARA KOŞU İSTATİSTİKLERİ<-Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.