06 Kasım Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

Şov var yeğen şov! Cebini şişirmeye tam gaz devam ediyorum. Müthiş Ankara kurgumun da tutmuş olmasıyla bazı kesimlerin morali iyice bozuldu. Paralı siteciler acil toplantı kararı aldı. Vizitelerini iyice düşürdüler. Aldığım istihbarata göre, "Onun sitesine çok kişi giriyor, sayfasındaki yeğenleri bir an yalnız bırakmıyor. Bize de bundan sonra giren çıkan belli olmasın. Fiyatlarda damping yapalım, vizite ücretimizi düşürelim." demişler.
Yeğen birgün trenle Kars'a gidiyordum. Yarınm kilo kaşar, süt, peynir alıp dönecektim. Sağlığıma çok önem verdiğim için haftada bir gidip alışverişimi yapardım. Karanlık bir tünele girdik, bir anda tren yavaşlamaya başladı. Sonra da durdu. Etrafıma baktığımda trenin yarısı tünelden çıkmıştı. Her yer kar kıyamet, en yakın köy 33 km uzakta. Maklnistin yanına gittim. Durumu sordum. "Hapı yuttuk, telsiz çalışmıyor, tren gitmiyor." dedi. Ne yapacağını bilmiyordu. Eğer aicl yardım gelmezse bu soğuk havaya dayamamamız an meselesi, dedi. Tir tir titriyordu. Kazan dairesinde çalışan kömürcü bile donmaktan korkuyordu. "Bu kazanın sıcaklığı beni bir saat idare eder. Sonra ne yapacağımı bilememem mümkün." diyerek ağlamaya başladı. Diğer yolcular ne yapacaklarını bilmiyordu. Birazdan isyan çıkması söz konusu olabilirdi. 

Tek çarem vardı yeğenim, o da bir an önce trenin arkasına geçip itmek ya da ön taraftan çekmek. Önce hız kazandırmak için önden çekmeliydim. Makiniste ben treni çekmeye başladığımda direksiyonun başına geçip kornaya basmasını söyledim. Planımı uygulamaya koymaya başladım. Treni saatte 10 km hızla hareketlendirdim. Sonra koşarak arkasına geçtim. Nasıl bir kuvvetle ittiysem hızı bir anda 60 kmye çıktı yeğen. Bütün yolcular beni ayakta alkışlıyordu. Ben ittikçe hızlandık, 150 km hızla ittim. 20 dakikada köye vardık. 

Hızıma hiç kimse yetişemez yeğenim. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

3.1.2.6.5.4
6 PRENSES GÖKSU BANKO 
1.6.2.5.8.7
1 SEA BREEZE //5
2.4.1.3.9.6
4.3.1.8.9

75.6 TL // 151.2 TL 


Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.